×

Золота монета 1 Дукат 1915 Австрія (пруф)

3.49g / 986 / 0.11oz

Read more
12 500,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
7046
Опис

Одна з найбільш видатних історичних золотих монет Австрії – дукат Франца Йосифа – є вишуканою монетою, яка визнана у всьому світі за її багаторічну стабільність і високий вміст золота. Цю монету ще називають "Австрійський дукат" або "1 дукат", оскільки вона пов'язана з історією Австрійської імперії, другої за величиною європейської нації і однієї з провідних світових держав свого часу. Таким чином, велике минуле увічнено в монеті, з вмістом золота в 98,6%, що є одним з найвищих показників для класичних золотих монет. Надзвичайно багата своїми деталями, золота монета з номіналом в 1 дукат прикрашена величним гербом Будинку Габсбургів, одного з найстаріших і найбільш впливових королівських династій Європи. Також на цій монеті зображений один з останніх монархів Європи – Франц Йосип Австрійський. Вперше ця монета з вищевказаним зображенням була викарбувана в 1872 році.

На аверсі монети зображений портрет імператора Франца Йосифа І, увінчаний лавровим вінком. По краях викарбовано напис латинською мовою "FRANC IOS I D G AUSTRIAE IMPERATOR", що перекладається як Франц Йосиф I, благословенний Богом, імператор Австрії.

На реверсі монети зображений герб Будинку Габсбургів оточений текстом "HVNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX AA 1915", що перекладається як "Угорщина, Богемія, Лодомерії, Іллірія, король і ерцгерцор Австрії 1915".

Read more
Деталі товару
7046

Характеристики

Країна
Австрія
Метал
Золото
Номінал
1 дукат
Рік
1915
Вага монети, гр
3,49
Проба
986
Вага металу, oz
0,11
Валюта
Австрійський дукат
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Європа
Виробник
Австрія
Монетний двір
Австрійський монетний двір
Діаметр, мм
20
Товщина, мм
0,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua