×

Золота монета 1/4oz Британія 25 фунтів стерлінгов 2020 Великобританія

7.78g / 9999 / 0.25oz / капсула

Read more
21 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1113m
Опис

Золоті монети Великобританії відомі своєю красою та надійністю, яка підтверджується випуском «Золота Британія» 2020 року. Золота монета «Британія», вперше викарбувана в 1987 році, миттєво стала класикою. Сьогодні це одна з флагманських монет Королівського монетного двору та один з найпопулярніших інвестиційних продуктів. Майстерність та дизайн Філіпа Натана створили миттєво впізнавану ікону. Його інтерпретація Britannia потужна та могутня, але в той же час жіноча, спокійна та елегантна. Дизайн Britannia з хвилястими круговими лініями забезпечує додатковий захист від підробки.

На аверсі зображений п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, у державній діадемі Георга IV на гільошованому тлі. Уздовж краю вигравірувані написи – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D» (Єлизавета Друга Божою милістю, королева-захисниця віри), а також вказаний номінал – «• 25 POUNDS •».

У центрі реверсу викарбувана постать Британії, звернена вліво, в одязі, що розвівається, в коринфському шоломі з гребенем, відкинутим назад, що відкриває її обличчя. У правій руці вона тримає тризуб; її ліва рука лежить на щиті, прикрашеному хрестом Union Jack із геральдичними смугами, і тримає оливкову гілку. Вона стоїть на скелі на тлі морських хвиль. Навколо, перерваний тризубом, напис – «'BRITANNIA' 2020' 1/4 oz ' 999.9 'FINE' GOLD'». Під зображенням розміщено прізвище дизайнера – «NATHAN».

Read more
Деталі товару
1113m

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Великобританія
Метал
Золото
Номінал
25 фунтів
Рік
2020
Вага монети, гр
7,78
Проба
9999
Вага металу, oz
0,25
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
22
Товщина, мм
2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua