×

Золота монета Соверен Вікторії 1881 Великобританія

7.98g / 917 / 0.235oz

Read more
19 750,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
7111ms
Опис

Випущений вперше більш 500 років тому, Соверен відомий на весь світ своєю акуратністю, високою ліквідністю і відмінною якістю. Званий в Британській Імперії як «головна монета світу», Соверен був в самому центрі класичного золотого стандарту, відіграючи ключову роль у міжнародній фінансовій системі і торгівлі. На доказ цього, можна згадати той факт, що дана золота монета в 19-му столітті використовувалася як законний платіжний засіб більш ніж в 20 країнах. Ця спадщина охороняється і нинішнім урядом Великобританії, який до сих пір вважає золоту монету Соверен законним засобом платежу. Золотий Соверен має реальну і постійну цінність, що і робить його прекрасним поповненням інвестиційного портфеля. Цей Соверен був викарбуваний у 1881 році, того ж року, коли в Лондоні вперше відкрився Музей природної історії. Ця монета була випущена у розпал вікторіанської епохи, коли соверен досяг свого піку у всьому світі. На той час соверени в основному вироблялися в Австралії з використанням місцевого золота. На аверсі монети зображено портрет молодої королеви Вікторії, який був її улюбленим портретом для карбування монет. Королеві так сподобався малюнок, що він карбувався на монетах 47 років. Портрет молодої голови був створений Вільям Вайон Р.А., головним гравером Королівського монетного двору.

На аверсі монети зображено портрет молодої королеви Вікторії роботи Вільяма Вайона Р.А. Навколо портрета вигравіруваний текст – «VICTORIA D:G: BRITANNIAR: REG: F:D:» (Вікторія милістю Божою королева Британії, захисниця Віри). По зрізу портрета вказано знак Королівського монетного двору (м. Мельбурн, Австралія) – «M».

На реверсі монети зображений християнський мученик св. Георгій верхи на коні, що вбиває дракона. Дизайн був розроблений Бенедетто Піструччі – відомим італійським гравером і головним медальером Королівського монетного двору. Внизу монети вказано рік випуску – «1881».

Read more
Деталі товару
7111ms

Характеристики

Серія
Соверен
Країна
Великобританія
Метал
Золото
Номінал
1 фунт
Рік
1881
Вага монети, гр
7,32
Проба
917
Вага металу, oz
0,235
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Хороша
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський австралійський монетний двір
Тираж, шт
2324000
Діаметр, мм
22,05
Товщина, мм
1,5
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua