×

Срібна монета 1oz Африканський Лев 5000 франків 2015 Бурунді

31.13g / 999 / 1oz / Сертификат

Read moreShow less
2 000,00 ₴
В наявності
Артикул:
0187g
Опис

Інвестиційна монета Бурунді. Вона побачила світ у 2015 році і по праву вважається однією з найкрасивіших монет Бурунді. Щорічно серія «Африканський лев» буде поповнюватися однієї новою монетою. При цьому в дизайн реверса кожної монети будуть вноситися значні зміни. Зовнішній вигляд лева дуже своєрідний. Це один з небагатьох хижаків з яскраво вираженим статевим диморфізмом. Самці не тільки значно більші за самок, але і мають гриву, яка у деяких підвидів досягає великого розвитку і покриває плечі, частину спини і груди. Забарвлення лева жовто-сіре з різними відтінками, грива часто того ж кольору, що і шкура, але буває темна, навіть чорна. Підвиди лева визначаються в значній мірі за кольором гриви. За винятком гриви, шерсть на тілі звіра коротка, лише на кінці хвоста є пензлик довгого волосся. Леви населяють в основному савани, але іноді можуть перебиратися в чагарникову місцевість або ліс. На відміну від інших котячих, вони живуть не поодинці, а в особливих сімейних групах – прайдах.

На аверсі монети зображена голова лева, під нею на стрічці вигравіруваний девіз країни – «UNITÉ – TRAVAIL – PROGRÈS» ( «Єдність, праця, прогрес»). У верхній частині монети півколом викарбовано напис – «REPUBLIC OF BURUNDI-2015». У нижній частині, також півколом, позначені номінал і технічні характеристики монети – «5000 Francs – 1oz 999 Silver».

На реверсі срібної монети зображені лежачі лев і левиця – мешканці національного парку Серенгеті. У верхній частині в прямокутнику вигравірувані написи – «AFRICAN LION» і «2015».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0187g

Характеристики

Серія
Африканський лев
Країна
Бурунді
Метал
Срібло
Номінал
5000 франків
Рік
2015
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Бурундійський франк
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Дуже хороша
Походження
Африка
Виробник
Бурунді
Тираж, шт
50000
Діаметр, мм
38,4
Товщина, мм
2,6
Відгуки
Жодного відгуку

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти