×

Золота монета 1oz Грифон Едварда III 100 фунтів стерлінгов 2017 Великобританія

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read more
90 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1127m
Опис

Королівський монетний двір Великобританії представив нову серію інвестиційних монет – «Звірі Королеви», натхненням створення якої стали геральдичні мотиви з давніх часів до наших днів. В даному випадку мова йде про золоті версії цих монет. Другою монетою з даної серії є інвестиційна монета «Грифон Едварда III» 2017 року випуску. Грифон з звірів королеви Едуарда III – древня міфічна тварина. Він вважався милосердною істотою, що втілює відвагу і силу в поєднанні з опікою, пильністю, швидкістю і проникливістю. Він був тісно пов'язаний з Едуардом III, який вигравірував його на своїй особистій печатці. На щиті зображена Кругла вежа Віндзорського замку, де народився Едуард III, з Королівським штандартом над вежею, оточеною двома гілками дуба, прикрашеними королівською короною. Коли Її Величність Королева була коронована в 1953 році, вхід в Вестмінстерське абатство охороняли десять фантастичних істот. Звірі Королеви були статуями шести футів висотою, які символізували спадщину і історію, успадковані королевою Єлизаветою II в той день. Ці королівські захисники були втілені в життя в колекції, названій на їх честь, яка почалася в рік, коли королева стала найдовше правлячим монархом у світі.

На аверсі портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний Джоді Кларком, представлений на британських монетах з 2015 року (так званий п'ятий тип монетного портрета королеви). По краю монети розташовані написи, що вказують номінал монети та ім'я Королеви: «100 POUNDS • ELIZABETH II • D • G • REG • F • D».

На реверсі монети викарбуваний величний грифон, що стискає кігтями щит, а його крила розпростерті до неба. По краю монети розташована легенда – «GRIFFIN OF EDWARD III • 1oz • FINE GOLD • 999.9 • 2017».

Read more
Деталі товару
1127m

Характеристики

Серія
Звірі Королеви
Країна
Великобританія
Метал
Золото
Номінал
100 фунтів
Рік
2017
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
32,69
Товщина, мм
2,7
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua