×

Срібний раунд 1oz Піратський Череп (Шматочки восьми з серії "Срібний Щит")

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
1 850,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0189
Опис

Срібний раунд, розроблений на основі оригінальної монети «Іспанська долар» або «Вісім реалів». Початковий іспанський долар був срібною монетою в одну унцію і оцінювався в вісім реалів. Цю «вісімку» можна розділити на половинки (чотири реала) або чверті (два реала). Ці «вісімки» також були причиною того, що фондовий ринок торгував акціями протягом сотень років, виміряних в 1/8 до десяткової системи в 2001 році. Як і у випадку з оригінальним іспанським доларом, єдиний спосіб розрізати вісім частин срібного щита на вісім частин – це докласти багато зусиль і використовувати надійні інструменти. На відміну від оригінального іспанського долара, «Silver Shield Pieces of Eight» має унікальний реверс, на якому вказана чистота і вага в 1/8 унцію чистого срібла на кожній частині.

Шматочки вісімки символізують смертоносну історію срібла. «Praedatum In Mundo» – напис по верхньому краю аверсу – перекладається з латині як «Хижий світ», який визначає боротьбу людини з природою за видобуток цього рідкісного дорогоцінного металу, а також жорстоке зіткнення цивілізацій за контроль над скарбами світу. Вісім мечів Срібного щита представляють 8 великих колоніальних держав, які вели незліченні війни за панування над світом: Іспанія, Англія, Франція, Португалія, Данія, Нідерланди, Сполучені Штати і Бельгія.

Аверс представляє собою стилізований компас, по лініях якого можна розділити раунд на вісім частин. На кожній з частин вказано – «1/8 OZ .999AG» Між променями компаса півколом розміщено напис: «SILVER» – вгорі і «SHIELD» – внизу (Срібний щит).

На передньому плані реверсу зображено череп пірата, а за ним знаходяться вісім мечів, які представляють 8 великих колоніальних держав. Праворуч і ліворуч від черепа знаходяться подвійні стовпи Геркулеса прикрашені девізом «PLVS, VLTR». Океан і небо на задньому плані уособлюють підступні моря, які забрали життя багатьох людей – шукачів чудових скарбів. Нижня частина аверсу має ацтекське походження і представляє потужні імперії Америки, які виникли задовго до європейського вторгнення. Угорі півколом викарбовано – «PRAEDATUM IN MUNDO» (Хижий світ).

Read moreShow less
Детальніше про товар
0189

Характеристики

Серія
Срібний щит
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Голден Стейт (США)
Діаметр, мм
39,3
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти