×

Срібна монета 2oz Україна. Загартована У Боях 10 седи 2024 Гана (кольорова, antique)

62.26g / 999 / 2oz / капсула/Сертифікат/футляр

Read more
Limited special offer
19 000,00 грн. 20 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0844rm
Опис

Ця красива срібна монета вагою 2 унції – «Україна. Загартована у боях», випущена для Гани MINT XXI, присвячена Україні як символу непохитної стійкості. Цей випуск названий на честь усіх українських поколінь, які борються за демократію і свободу. У монети надзвичайно детальний горельєф, античне оздоблення та вибіркове забарвлення. Він поставляється у тематичній коробці разом із сертифікатом автентичності. Обмежений тираж 999 екземплярів у всьому світі. Україна, земля свободи. Як нащадки Київської Русі, українці пройшли багатовікову боротьбу. З часів козацтва і до 1991 року вони невпинно виборювали свою незалежність. Століття боротьби сформували народ, непохитний у своєму прагненні свободи. Навіть у наші дні сучасна незалежна Україна змушена захищати свої землі та народ від жорстоких нападів окупантів. Україна є історичним свідченням непохитної стійкості та символом неприборканого духу.

На аверсі монети зображено козацький хрест – символ козацтва, запорожців, українського лицарства та війська (різновид тамплієрського хреста). Хрест розміщений на тлі карти. Вгорі півколом вказані назва країни-емітента – «REPUBLIC OF GHANA» і рік випуску – «2024», а внизу вага монети – «2 Oz», номінал – «TEN CEDIS», і проба срібла – «Ag 999».

Реверс монети має чітко виражений дизайн, який символізує стійкість українського народу, що бореться за честь своєї ідентичності. Крім воїна у сучасному екіпіруванні, на тлі сучасних озброєнь, солдатів та державного прапора України, зображено козака XVI століття з бандурою, на тлі тогочасного озброєння, козаків та козацького прапора. На монеті півколом розташований напис – «UKRAINE. BATTLE HARDENED».

Read more
Деталі товару
0844rm

Характеристики

Серія
Земля Свободи Україна
Країна
Гана
Метал
Срібло
Номінал
10 седі
Рік
2024
Вага монети, гр
62,26
Проба
999
Вага металу, oz
2
Валюта
Ганський седі
Збереження
На фото
Вид карбування
Antique Finish
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Гладкий
Cтан
Чудова
Походження
Африка
Виробник
Гана
Монетний двір
Монетний двір Mint XXI
Тираж, шт
999
Діаметр, мм
50
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua