×

Срібна монета 1oz Дарт Вейдер "Зоряні Війни" 2 долара 2020 Ніуе

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 300,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0591r
Опис

У сьомому випуску злитків серії «Зоряні війни» Монетного двору Нової Зеландії зображений Дарт Вейдер. Дарт Вейдер – головний антагоніст: хитрий і жорстокий керівник армії Галактичної Імперії, яка править у всій Галактиці. Вейдер виступає як учень Імператора Палпатіна. Він використовує темну сторону Сили, щоб запобігти розпаду Імперії і знищити Повстанський Альянс, який прагне відновити Галактичну Республіку. Колись героїчний лицар-джедай, Енакін Скайуокер був спокушений темною стороною Сили, ставши лордом ситхів, відомим як Дарт Вейдер, і очолив викорінення Імперії Ордена джедаїв. Він залишався на службі у Імператора, злого Дарта Сідіуса, протягом десятиліть, виконуючи волю свого Вчителя і прагнучи знищити молодий Альянс повстанців, яким керували Люк і Лея. Але в ньому все ще було хороше ...

На аверсі монети викарбувано портрет королеви Єлизавети II роботи Єна Ренк-Бродлі. По ободу монети розміщені написи – «ELIZABETH II», «NIUE», «TWO DOLLARS», «2020».

На реверсі монети розміщено офіційно ліцензоване велике зображення Дарта Вейдера, на тлі логотипу Імперії, зверненого праворуч зі своїм світловим мечем, піднятим та відполірованим. Вгорі півколом вздовж обода монети розміщені написи – «1 oz 999 Fine Silver» та «© & ™ Lucasfilm Ltd». Праворуч від Дарта Вейдера розміщений логотип монетного двору.

Read more
Деталі товару
0591r

Характеристики

Серія
Зоряні Війни
Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2020
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Дуже хороша
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Монетний двір
Новозеландський Монетний Двір
Тираж, шт
100000
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
2,97
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua