×

Срібна монета 1oz Кленовий Лист 5 доларів 2018 Канада

31.13g / 9999 / 1oz

Read moreShow less
2 400,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0442m
Опис

Канадська срібна монета з кленовим листом вагою в 1 унцію була вперше викарбувана в 1988 році після успіху канадського золотого кленового листа, випущеного в 1979 році. Ця інвестиційна монета, що випускається щорічно, виготовлена з чистого срібла 9999 проби, що робить її однією з кращих інвестиційних монет у світі. Хоча Королівський монетний двір Канади виробляє і інші срібні інвестиційні монети, Срібний кленовий лист на сьогоднішній день є найпопулярнішим серед колекціонерів та інвесторів. Срібний кленовий лист зазнав деяких змін в своєму дизайні, але в цілому основні елементи цієї легендарної срібної монети залишилися колишніми. На аверсі монети зображений профіль королеви Єлизавети II, а на реверсі – кленовий лист, зображення, тісно пов'язане з канадської гордістю. Срібний кленовий лист був культовим з моменту свого створення.

На аверсі монети зображено портрет Єлизавети II. Вгорі, по колу монети, напис «ELIZABETH II» (Єлизавета II). Внизу, також по колу монети, викарбуваний номінал монети – «5 DOLLARS» (5 ДОЛАРІВ). Поруч викарбуваний рік випуску – «2018». Фон аверсу прикрашений радіальними лініями, що виходять з центру монети.

На реверсі монети зображено кленовий лист – державний символ Канади, а нижче елемент захисту в формі кленового листа з вигравіруваною на ньому цифрою «18», що вказує рік карбування. Зверху викарбуваний напис CANADA (Канада). З боків зображення кленового листа бачимо цифру «9999» – це проба срібла. Внизу, по колу монети, напис англійською – «FINE SILVER 1 OZ» і французькою – «ARGENT PUR», що в перекладі означає (Чисте срібло 1 унція). Фон реверсу прикрашений радіальними лініями, що виходять з центру монети.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0442m

Характеристики

Серія
Кленовий лист
Країна
Канада
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Канадський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Дуже хороша
Походження
Північна Америка
Виробник
Канада
Монетний двір
Королівський канадський монетний двір
Тираж, шт
23129966
Діаметр, мм
38
Товщина, мм
3,21
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти