×

Срібна монета 1oz Кленовий Лист 5 доларів 2018 Канада

31.13g / 9999 / 1oz

Read more
1 600,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0442m
Опис

Канадська срібна монета з кленовим листом вагою в 1 унцію була вперше викарбувана в 1988 році після успіху канадського золотого кленового листа, випущеного в 1979 році. Ця інвестиційна монета, що випускається щорічно, виготовлена з чистого срібла 9999 проби, що робить її однією з кращих інвестиційних монет у світі. Хоча Королівський монетний двір Канади виробляє і інші срібні інвестиційні монети, Срібний кленовий лист на сьогоднішній день є найпопулярнішим серед колекціонерів та інвесторів. Срібний кленовий лист зазнав деяких змін в своєму дизайні, але в цілому основні елементи цієї легендарної срібної монети залишилися колишніми. На аверсі монети зображений профіль королеви Єлизавети II, а на реверсі – кленовий лист, зображення, тісно пов'язане з канадської гордістю. Срібний кленовий лист був культовим з моменту свого створення.

На аверсі монети зображено портрет Єлизавети II. Вгорі, по колу монети, напис «ELIZABETH II» (Єлизавета II). Внизу, також по колу монети, викарбуваний номінал монети – «5 DOLLARS» (5 ДОЛАРІВ). Поруч викарбуваний рік випуску – «2018». Фон аверсу прикрашений радіальними лініями, що виходять з центру монети.

На реверсі монети зображено кленовий лист – державний символ Канади, а нижче елемент захисту в формі кленового листа з вигравіруваною на ньому цифрою «18», що вказує рік карбування. Зверху викарбуваний напис CANADA (Канада). З боків зображення кленового листа бачимо цифру «9999» – це проба срібла. Внизу, по колу монети, напис англійською – «FINE SILVER 1 OZ» і французькою – «ARGENT PUR», що в перекладі означає (Чисте срібло 1 унція). Фон реверсу прикрашений радіальними лініями, що виходять з центру монети.

Read more
Деталі товару
0442m

Характеристики

Серія
Кленовий лист
Країна
Канада
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Канадський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Дуже хороша
Походження
Північна Америка
Виробник
Канада
Монетний двір
Королівський канадський монетний двір
Тираж, шт
23129966
Діаметр, мм
38
Товщина, мм
3,21
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua