×

Срібна монета 1oz Скрудж МакДак Дісней 2 долари 2018 Ніуе

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 200,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0007
Опис

Острівна держава Ніуе, знаменита серед нумізматів створенням цікавих і різнопланових колекційних монет, продовжує серію «Герої Діснея» новим виробом. Персонажем пам'ятних монет був обраний дядечко Скрудж, якого ми всі добре пам'ятаємо за коміксами і мультфільмами із серії «Качині історії» (Duck Tales). Скрудж МакДак, або дядечко Скрудж – відомий всім дітям персонаж коміксів і мультсеріалу «Качині історії». Це найбагатший селезень в світі (правда, у нього є суперник, який періодично намагається потіснити його з п'єдесталу), мисливець за пригодами і скарбами. Скрудж перекладається як «скупий», «скнара», і він неодноразово впродовж мультфільму демонструє ці якості. Однак при цьому Скрудж досить порядний і завжди ставить сім'ю на перше місце. Scrooge McDuck був створений в 1947 році Карлом Барком з компанією Walt Disney. Скрудж – дядько Дональда Дака і багатий бізнес-магнат. Пізніше він отримав свою власну серію коміксів під назвою «Дядя Скрудж» з-за його популярності.

На аверсі монети традиційно зобразили портрет королеви Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі, в супроводі написів: «ELIZABETH II», «NIUE», «TWO DOLLARS», «2018».

На реверсі викарбований Скрудж Макдак який тримає мішок з грошима. У нижній частині вказані характеристики дорогоцінного металу: «1 OZ 999 FINE SILVER» і товарний знак кіностудії – «Disney».

Read more
Деталі товару
0007

Характеристики

Серія
Дісней
Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Новозеландський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Монетний двір
Новозеландський Монетний Двір
Тираж, шт
250000
Діаметр, мм
40,57
Товщина, мм
2,75
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua