×

Срібна монета 1oz Пляшконосий Дельфін 1 долар 2019 Австралія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 050,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0057
Опис

Королівський австралійський монетний двір випустив інвестиційні монети присвячені «Дельфіну». Афаліни – рід дельфінів, що складається з трьох видів: афаліни, індійської афаліни і австралійської афаліни. Афаліни є найвідомішими і найпоширенішими дельфінами. Довжина тіла становить від 2 до 4 метрів, вага від 150 до 650 кілограмів. У різних культурах Дельфін символізує щастя, силу і захист. Дельфін афаліна відомий своїм високим інтелектом і харизмою. Його вигнутий рот виглядає дружелюбно, створюючи враження постійної посмішки. Зазвичай афаліни мешкають в теплих тропічних водах океанів, і, як правило, живуть групами, і було виявлено, що вони згадують окремих дельфінів навіть після 20 років розлуки. Дельфін також є дуже емоційно розумною істотою і має другий за величиною рівень енцефалізаціі серед всіх ссавців на планеті, що означає, що його співвідношення маси мозку до маси тіла є одним з найвищих.

По центру аверсу монети розташований портрет Її Величності королеви Єлизавети II роботи Яна Ранк-Бродлі (Ian Rank-Broadley – «IRB»), навколо якого уздовж канта по колу викарбувана легенда: «ELIZABETH II» (Єлизавета II) і «AUSTRALIA 2019» (Австралія 2019). Також внизу зазначено номінал монети – «1 DOLLAR» (1 долар).

На реверсі зображена австралійська афаліна, що вистрибнула з води на тлі морських хвиль і сонця. У верхній частині викарбовано назву виду дельфіна – «BOTTLENOSE DOLPHIN», внизу по контуру викарбувана проба і метал монети – «1 OZ .999 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0057

Характеристики

Серія
Афаліна
Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Королівський австралійський монетний двір
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
4
Упаковка
Так
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua