×

Срібна монета 1oz Кукабарра 1 долар 1991 Австралія

31.13g / 999 / 1oz

2 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0415m
Опис

Срібна монета "Австралійська Кукабарра» вагою 1 тройська унція (31,1 г). Кукабарра – це одна з провідних серій монет Пертського Монетного двору, яка, безумовно, любима інвесторами з часів початку її випуску в 1990 році. На монеті щорічно змінюється зображення птаха, тому не дивно, що Кукабарра – австралійська монета, яка найбільше збирається. Монета Кукабарра є законним засобом платежу Австралії, з номінальною вартістю в один долар. Кукабарра – це один з культових символів Австралії, що зробило монету, виготовлену Пертським Монетним двором, ще більш бажаною. Кожна щорічна чеканка монет обмежена і їх кількість набагато нижча, ніж кількість унцових срібних монет інших країн. Це ускладнює завдання зібрати повний комплект монет Кукабарра, але також робить цю складну задачу ще більш цікавою! Кукабарра, ймовірно, найвідоміший птах Австралії. Є чотири різновиди кукабарри, знайденої в Австралії і Новій Гвінеї. Всі вони члени сімейства зимородків. Безперечно, найбільш пізнаваною є Кукабарра яка Сміється (Dacelo novaeguineae). Кукабарра відомі своїм безпомилково пізнаваним закликом, який дивно схожий на гучний, що відкликається луною, людський сміх – добродушний або досить істеричний, веселий в випадку кукабарри, що сміється, або схожий на маніакальне кудкудакання в випадку маленької кукабарри з синіми крилами (D. leachii). Слово «Кукабарра» походить від споконвічного слова мови Wiradjura, «guuguubarra», який є звуконаслідувальним і копіює її заклик.

На аверсі зображено 3-й коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Рафаеля Давида Маклуфа, з державної діадемою Георга IV. Навколо портрета розміщена легенда – «ELIZABETH II», «AUSTRALIA», «5 DOLLARS». На обрізі портрета ініціали гравера – «RDM» (Raphael David Maklouf). Уздовж канта проходить намистовий обідок.

На реверсі викарбувана Кукабарра, яка сидить на гілці дерева. По колу розміщено напис: «THE AUSTRALIAN KOOKABURRA 1 OZ. 999 SILVER • 1991 • ». (Австралійська кукабарра 1 oz. 999 срібла, 1991 рік). Уздовж канта проходить намистовий обідок. Гравер: Стюарт Девлін.

Деталі товару
0415m

Характеристики

Серія
Кукабарра
Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
1991
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Дуже хороша
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
500000
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua