×

Умови використання сайту SkupkaMonet.com.ua


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.


Безкоштовна оцінка онлайн

Відправляючи фото предмета (предметів) на безкоштовну оцінку (слабування / продаж) через сайт SkupkaMonet.com.ua або за допомогою (через) додатків (месенджери): Viber, WhatsApp, Telegram, Messenger або на пошту [email protected] або іншим іншим способом (обумовленим заздалегідь) Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних, а так само Ви гарантуєте, що був надісланий на оцінку предмет (предмети):

 • знаходиться у Вас на законних підставах;
 • Ви маєте повне право ним розпоряджатися;
 • предмет (предмети) не перебуває під арештом або під забороною відчуження;
 • предмет (предмети) не є об'єктом судового спору і відсутні будь-які підстави для виникнення таких спорів щодо даного предмета (предметів) з Вашою участю в майбутньому;
 • предмет (предмети) не є об'єктом жодних договорів, в тому числі попередніх договорів щодо відчуження або користування з тими чи третіми особами;
 • предмет (предмети) не обтяжений будь-якими майновими правами третіх осіб.
Висилаючи фотографію предмета (предметів) на безкоштовну оцінку (слабування / продаж) через сайт SkupkaMonet.com.ua або за допомогою (через) додатків (месенджери): Viber, WhatsApp, Telegram, Messenger або на пошту [email protected] або іншим іншим способом (обумовленим заздалегідь) Ви погоджуєтеся з тим, що безоплатно безстроково передаєте нам все виняткові авторські та майнові права на фотографію і її використання на території всього світу, для відтворення її будь-яким способом, включаючи переробку, розповсюдження, передачу прав на фотографії третім особам і інші виняткові права, передбачені чинним законодавством України.

Використання сайту

Сайт SkupkaMonet.com.ua (далі «SkupkaMonet») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


Відмова від відповідальності

SkupkaMonet в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. SkupkaMonet ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.


Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення SkupkaMonet може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. SkupkaMonet не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.


Використання персональних даних та конфіденційність

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт SkupkaMonet. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Ми дотримуємося законодавства України в сфері захисту персональних даних (Закон України «Про захист персональних даних»).

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua