×

SkupkaMonet.com.ua – це онлайн-майданчик для оцінки, купівлі та продажу монет.
Місія SkupkaMonet.com.ua – розвиток сучасної культури нумізматики в Україні. 

Всі монети прекрасні! просто у кожної є свій грейдинг ;)

Фотографії, зображення і відео монет, представлені на нашому сайті - зроблені нами, ми не використовуємо чужі графічні матеріали. Що пропонує SkupkaMonet.com.ua?Величезний вибір - ми забезпечуємо можливість купувати монети, викарбувані монетними дворами всього світу.

Доставка по всій Україні, без передоплати!

Безпека та гарантії - відправлена монета покупцеві страхується службою доставки, а перед безпосередньою покупкою, Ви завжди зможетеуважно розглянути монету і якщо Ви передумали, просто відмовтеся від покупки - це безкоштовно. Ми гарантуємо, що всі монети оригінальні, ніяких підробок! Ми підтримуємо високі стандарти безпеки, щоб гарантувати збереження ваших даних. 

Бездоганний сервіс - повний спектр послуг в області нумізматики. Від попередньої оцінки до оформлення всіх документів для виставлення монет на аукціонах. Під замовлення знайдемо потрібну монету у дилерів, а також зробимо викуп предмета для Вас, на будь-якому світовому аукціоні. Початківцям нумізматам дамо консультації і порадимо що краще вибрати для колекціонування.
Наша команда швидко і професійно відповість на всі Ваші запитання. 


Працюємо з оптовими клієнтами -  з нами співпрацюють: дилери, ломбарди, банки, інвестиційні компанії.

Оцінка онлайн - користувачі SkupkaMonet.com.ua мають змогу отримати безкоштовну і якісну оцінку своєї монети не покидаючи свого будинку. При обопільному бажанні оцінювач викупить ваші монети. 

Слабування монет і банкнот - ми офіційні партнери NGS, PCGS, PMGЗвертаючись до нас, ви отримуєте надійного і досвідченого партнера у сфері нумізматики та дорогоцінних металів.
Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua