×

Золота монета 1/10oz Рік Кози 15 доларів 2003 Австралія

3,11g / 9999 / 1/10oz / капсула

Read moreShow less
6 985,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
1010
Опис

Золота інвестиційна монета Австралії «Рік Кози» 2003 року випуску є частиною прекрасної колекції «Australian Lunar Series I», де кожна монета випускається тільки один раз в 12 років, відповідно до Китайського місячного календаря. Народжені в рік Кози, зазвичай, ніжні, жалісливі і найчастіше спокійні люди. Вони дбайливі; їм подобається доглядати за іншими людьми. Люблять тишу і спокій. Отримують задоволення, перебуваючи в компанії людей, але більш комфортно себе почувають в стороні, ніж в центрі уваги. Їх м'який і добродушний характер став можливий через спокій в їх розумі. Людина, що народилася в рік Кози – творча і артистична, і, звичайно, потребує такої професії, яка надасть багато свободи дій. З іншого боку вони не дуже добре організовані, тому що поглинені в свої думки і уяву. Вони теплі люди, з добрим і люблячим серцем, легко прощають образи і не злопам'ятні. Ці якості роблять їх прекрасними особистостями в соціальних колах. Таким чином, золота монета «Австралійський Лунар 2003 – рік Кози» стане прекрасним подарунком для тих, кого Ви любите і поважаєте. Це висловить Вашу любов, увіковічуючи рік народження людини і його конкретні переваги, в чистому і дорогоцінному творі мистецтва.

На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний за ескізом Яна Ренк Бролдлі. По ободу розміщено написи – «ELIZABETH II, AUSTRALIA» (Єлизавета II, Австралія) і номінал – «15 DOLLARS». Уздовж канта монети є намистовий обідок.

На реверсі зображена коза яка стоїть на траві. Зліва від зображення стовпчиком розміщений рік випуску монети – «2003», а праворуч відповідний китайський ієрогліф – «羊». Внизу викарбовано – «1/10 OZ 9999 GOLD». Уздовж канта монети є намистовий обідок.

Read moreShow less
Детальніше про товар
1010

Характеристики

Серія
Місячна серія I
Країна
Австралія
Метал
Золото
Номінал
15 доларів
Рік
2003
Вага монети, гр
3,313
Проба
9999
Вага металу, oz
0,1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
UNC
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
14966
Діаметр, мм
16,1
Товщина, мм
1,5
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти