×

Золота монета 1oz Королівський Герб 100 англійських фунтів 2021 Великобританія

31.13g / 9999 / 1oz

Read more
64 400,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1069m
Опис

Золота монета Королівського Монетного двору, символізує силу і велич монархії Сполученого Королівства. Королівський герб складається з щита із зображенням трьох леопардів, зображених в першому і четвертому квадрантах, нестримного лева Шотландії, в другому і арфи Ірландії в третьому. Щит підтримують коронований англійський лев і шотландський єдиноріг. Навколо щита стрічка Благородного ордена Підв'язки на якій написано – «HONI SOIT QUI MAL Y PENSE» (Нехай соромиться той хто подумає погано про це). На банері внизу написано «DIEU ET MON DROIT» (Бог і моє право). Над його створенням працювало не одне покоління, всі деталі продумані і символічні, в ньому немає нічого зайвого, тільки те, що говорить про честь і доблесть, про події і правлячих осіб. Королівський герб Великобританії вважається персональним для правлячого монарха. Всі інші члени монаршої сім'ї мають свої геральдичні знаки відмінності.

На аверсі зображено п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, з державної діадемою Георга IV. Навколо портрета розміщена легенда – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D • 100 POUNDS •» (Єлизавета Друга милістю Божою, королева-захисниця віри (Elizabeth II Dei Gratia Regina Fidei Defensatrix)).

По центру реверса крупним планом зображений Королівський герб Великобританії. Вгорі розташований рік випуску монети – «2021», а внизу півколом напис – «1oz FINE GOLD 999.9».

Read more
Деталі товару
1069m

Характеристики

Країна
Великобританія
Метал
Золото
Номінал
100 фунтів
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
32,69
Товщина, мм
1,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua