×

Золота монета 1/4oz Єльський Бофорт 25 фунтів стерлінгів 2019 Великобританія

7.78g / 9999 / 0.25oz / капсула

Read more
25 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1055
Опис

Королівський монетний двір Великобританії представив нову серію інвестиційних монет – «Звірі Королеви», натхненням створення якої стали геральдичні мотиви з давніх часів до наших днів. В даному випадку мова йде про золоті версії цих монет. Сьомий випуск серії представляє Єльського Бофорта. Єльський Бофорт – це міфічний звір, який часто зображується у вигляді антилопи або козла, розміром з бегемота з хвостом слона і щелепами кабана. Він спускається до Королеви через Генріха VII, який успадкував його від своєї матері, леді Маргарет Бофорт. Її положення як Матріарха принесло Єльському університету престиж і символічне значення. Сьогодні Єльського Бофорта можна побачити як охорону видатних освітніх будівель, таких як Єльський університет, коледж Христа і коледж Святого Іоанна в Кембриджі. Коли Її Величність Королева була коронована в 1953 році, вхід в Вестмінстерське абатство охороняли десять фантастичних істот. Звірі Королеви були статуями шести футів висотою, які символізували спадщину і історію, успадковані королевою Єлизаветою II в той день. Ці королівські захисники були втілені в життя в колекції, названій на їх честь, яка почалася в рік, коли королева стала найдовше правлячим монархом у світі.

На аверсі портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний Джоді Кларком, представлений на британських монетах з 2015 року (так званий п'ятий тип монетного портрета королеви). По краю монети розташовані написи, що вказують номінал монети та ім'я Королеви: «25 POUNDS • ELIZABETH II • D • G • REG • F • D».

На реверсі викарбуваний Єльський Бофорт над щитом із зображенням коронованої решітки з ланцюгами. По краю монети розташована легенда – «YALE OF BEAUFORT • 1/4oz • FINE SILVER • 999.9 • 2019».

Read more
Деталі товару
1055

Характеристики

Серія
Звірі Королеви
Країна
Великобританія
Метал
Золото
Номінал
25 фунтів
Рік
2019
Вага монети, гр
7,78
Проба
9999
Вага металу, oz
0,25
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
22
Товщина, мм
1,63
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua