×

Срібна монета 1oz Риба-Лев 1 долар 2019 Барбадос

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 900,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0058g
Опис

На цій срібній монеті в злитках, випущеній країною Барбадос, зображена одна з найунікальніших риб Карибського моря – Риба-лев або Крилатка. Птерой – це рід отруйних морських риб, широко відомих як крилатки, що мешкають в Індо-Тихоокеанському регіоні. Також званий рибою даніо, вогненною рибою, індичкою, смачною рибою або тріскою-метеликом, він характеризується забарвленням, що помітно попереджає, з червоними, білими, кремовими або чорними смугами, ефектними грудними плавниками і отруйними гострими променями плавців. Pterois radiata, Pterois volitans і Pterois miles – види цього роду, що найбільш часто вивчаються. Види птероїв – популярні акваріумні рибки. P. volitans і P. miles – недавні і важливі інвазивні види в західній Атлантиці, Карибському і Середземному морі.

На аверсі зображено герб Барбадосу. На гербі зображено дві квітки Гордості Барбадосу (національна квітка) і бородата смоківниця (фікус Citrifolia). По обидва боки від щита знаходяться: справа дельфін, який символізує рибну промисловість, а зліва – пелікан. Над щитом – шолом і накидка, а над вінком – рука тримає два схрещених шматка цукрової тростини, що символізують цукрову промисловість. На гербі завдано девіз «PRIDE AND INDUSTRY» (Гордість і працьовитість). Зверху півколом розміщено напис – «BARBADOS», а знизу – «ONE DOLLAR». Ліворуч і праворуч від герба розташовані цифри «20» і «19», що складаються в рік випуску монети. Під кожною групою цифр знаходяться тризуби. Уздовж обода монети проходить намистовий обідок.

На реверсі зображена крилатка серед коралового рифу, з графічним зображенням Карибського моря на задньому плані. Угорі півколом розташований напис – «LIONFISH», зліва – «999 FINE SILVER», а праворуч – «1 TROY OUNCE».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0058g

Характеристики

Серія
Тварини океану
Країна
Барбадос
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Барбадоський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Північна Америка
Виробник
Барбадос
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
10000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
3,2
Упаковка
Так
Відгуки
Жодного відгуку
8 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти