×

Срібна монета FABULOUS 15 (F15) Ноїв Ковчег 500 драм 2017 Вірменія

31.13g / 9999 / 1oz / Сертифікат/квадратна капсула F15

Read moreShow less
1 900,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0094
Опис

Міжнародна програма пам'ятних монет «Fabulous» включає річні колекції пам'ятних (колекційних) і інвестиційних срібних монет різних країн: Fabulous 12 Silver Collection – з 2006 року і Fabulous 15 Silver Collection – з 2010 року. Мета програми – просування культури кожної країни-учасниці. Програма об'єднує країни з давніми нумізматичними традиціями, такі як Іспанія, Канада, Мексика, Австрія, Великобританія, Франція, Китай Вірменія, Білорусь, Україна Росія, Південна Африка. Країна-емітент (а точніше – її державний банк або державний монетний двір), що входить в програму «Fabulous» і випускає цінні монети, сама вибирає і надає монети для цієї колекції. Ноїв ковчег є символом порятунку і відродження людства. За біблійними переказами, Ной за велінням Господа побудував ковчег для порятунку земного життя від всесвітнього потопу. Ковчег, в якому сховалися Ной зі своєю родиною і по парі тварин і птахів, знайшов притулок на горі Арарат. Ной випустив з ковчега голуба, який, повернувшись з оливковою гілкою в дзьобі, став вісником нового життя.

На аверсі знаходиться зображення герба Вірменії, з правого боку написи 1 OZ і «Ag 999», з лівого боку штамп виробника, написи: вгорі – «ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅՈՒՆ» і знизу – «REPUBLIC OF ARMENIA», які означають – «Республіка Вірменія» англійською та вірменською мовами. Під гербом позначений номінал – 500 драм, англійською та російською мовами, а також рік випуску – «2017».

На реверсі фон монет відображає залиті сонцем вірменські гори Арарат, в центрі Ноїв ковчег, на передньому плані голуб, який тримає в дзьобі оливкову гілку, що символізує надію, мир і життя. Написи: «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ» і «NOAH'S ARK», що означають – «Ноїв ковчег» англійською та вірменською мовами.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0094

Характеристики

Серія
Ноїв Ковчег
Країна
Вірменія
Метал
Срібло
Номінал
500 драм
Рік
2017
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Вірменський драм
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Європа
Виробник
Вірменія
Монетний двір
LEV Лейпцігський завод дорогоцінних металів
Тираж, шт
479551
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
2,8
Відгуки
Жодного відгуку
4 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти