×

Срібна монета 1/4oz Ноїв Ковчег 100 драм 2018 Вірменія

7.7825g / 999 / 0.25oz

Read more
750,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0355
Опис

Ноїв ковчег є символом порятунку і відродження людства. За біблійними переказами, Ной за велінням Господа побудував ковчег для порятунку земного життя від всесвітнього потопу. Ковчег, в якому сховалися Ной зі своєю родиною і по парі тварин і птахів, знайшов притулок на горі Арарат. Ной випустив з ковчега голуба, який, повернувшись з оливковою гілкою в дзьобі, став вісником нового життя. У небі засяяла веселка як знак божественного заповіту з усіма живими істотами більш не нищити землю потопом. Протягом століть робилися спроби знайти Ноїв ковчег на горі Арарат. Церковний діяч IV століття Яків Нізібійської, канонізований Вірменської Апостольської Святою Церквою, відомий в історії як перша людина, яка, згідно з церковним переданням, попрямувавши до гори Арарат отримав від ангела Господнього частку Ноєвого ковчега. В даний час частка Ноєвого ковчега зберігається в Першопрестольному Святому Ечміадзіні і є незмінним символом відродження людства.

На аверсі знаходиться зображення герба Вірменії, внизу номінал, рік випуску, з правого боку написи 1/4 OZ і «Ag 999», з лівого боку штамп виробника, написи зверху і знизу «REPUBLIC OF ARMENIA», і «Республіка Вірменія» вірменською мовою.

На реверсі фон монет відображає залиті сонцем вірменські гори Арарат, в центрі Ноїв ковчег, на передньому плані голуб, який тримає в дзьобі оливкову гілку, що символізує надію, мир і життя. Написи «NOAH'S ARK» і «Ноїв ковчег» вірменською мовою.

Read more
Деталі товару
0355

Характеристики

Країна
Вірменія
Метал
Срібло
Номінал
100 драм
Рік
2018
Вага монети, гр
7,7825
Проба
999
Вага металу, oz
0,25
Валюта
Вірменський драм
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Азія
Виробник
Вірменія
Монетний двір
Лейпцизький монетний двір
Тираж, шт
298501
Діаметр, мм
20,2
Товщина, мм
2,5
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua