×

Срібна монета 1oz Ноїв Ковчег 500 драм 2022 Вірменія

31.13g / 999 / 1oz

Read more
1 650,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0617g
Опис

Монета «Ноїв ковчег» відрізняється найвищою якістю карбування та чистотою, виробленої одним із найсучасніших приватних монетних дворів Німеччини. Ноїв ковчег є символом порятунку і відродження людства. За біблійними переказами, Ной за велінням Господа побудував ковчег для порятунку земного життя від всесвітнього потопу. Ковчег, в якому сховалися Ной зі своєю родиною і по парі тварин і птахів, знайшов притулок на горі Арарат. Ной випустив з ковчега голуба, який, повернувшись з оливковою гілкою в дзьобі, став вісником нового життя. У небі засяяла веселка як знак божественного заповіту з усіма живими істотами більш не нищити землю потопом.

На аверсі знаходиться зображення герба Вірменії, а під ним номінал і рік випуску – «500 ԴՐԱՄ • DRAM 2022», з правого боку написи 1 OZ і «Ag 999», з лівого боку штамп виробника. Зверху розташований напис – «• ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅՈՒՆ •» («Республіка Вірменія» вірменською мовою) і знизу «REPUBLIC OF ARMENIA.Вірменія».

На реверсі фон монет відображає залиті сонцем вірменські гори Арарат, в центрі Ноїв ковчег, на передньому плані голуб, який тримає в дзьобі оливкову гілку, що символізує надію, мир і життя. Написи «NOAH'S ARK» і «• ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ •» («Ноїв ковчег» англійською та вірменською мовами).

Read more
Деталі товару
0617g

Характеристики

Країна
Вірменія
Метал
Срібло
Номінал
500 драм
Рік
2022
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Вірменський драм
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Азія
Виробник
Вірменія
Монетний двір
Лейпцизький монетний двір
Тираж, шт
960182
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
2,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua