×

Срібна монета 1oz Володар Перстнів: Фродо 1 долар 2021 Нова Зеландія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 150,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0513r
Опис

Резервний банк Нової Зеландії спільно з Поштою Нової Зеландії представили перший дизайн із серії «Fellowship», приуроченої до особливої річниці кінокартини. Це перша монета, присвячена 20-річчю «Володаря перснів». Новаторські пригодницькі фільми в жанрі фентезі засновані на романі 1954 року «Братство персня», який став першим томом трилогії Дж. Р. Р. Толкіна «Володар перснів». Дія цього фільму відбувається у вигаданому світі Середзем'я. Справжній Володар кілець – це людина на ім'я Саурон, Темний Лорд, який давно втратив кільце, в якому міститься велика частина його сили. Однак його головне бажання – повернути Єдиний перстень і використовувати його тільки для поневолення всього Середзем'я. Вважається одним з найбільших і найвпливовіших фільмів, коли-небудь створених, «Братство персня» отримало безліч нагород на 74-й церемонії вручення премії Оскар, був номінований на 13 нагород, в тому числі за кращий фільм, і отримав чотири нагороди.

На аверсі зображений профіль Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі. Навколо портрета розміщено написи – «NEW ZEALAND .999 Ag 1oz ELIZABETH II» і рік випуску монети – «2021». Унизу півколом викарбовано – «MIDDLE-EARTH» (Середзем'я).

На реверсі зображений Фродо, що тягнеться до Єдиного персня, також званого Кільце Всевладдя. На його рукаві написано: «EVEN THE SMALLEST PERSON CAN CHANGE THE COURSE OF THE FUTURE» (Навіть найменша людина може змінити хід майбутнього). Угорі півколом розміщено написи – «THE FELLOWSHIP OF THE RINGS» (Братство кільця) і «20TH ANNIVERSARY» (20-річчя). Внизу вказано номінал – «ONE DOLLAR».

Read more
Деталі товару
0513r

Характеристики

Серія
Братство Персня
Країна
Нова зеландія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Новозеландський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Cтан
Майже чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Нова Зеландія
Монетний двір
Пошта Нової Зеландії
Тираж, шт
10000
Діаметр, мм
38,6
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua