×

Срібна монета 1oz Володар Перстнів: Боромір 1 долар 2021 Нова Зеландія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 250,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0535r
Опис

Резервний банк Нової Зеландії спільно з Поштою Нової Зеландії представили срібну монету «Боромир» із серії «Fellowship», присвячену 20-річчю «Володаря кілець». Боромир (англ. Boromir) – один із головних персонажів роману «Володар кілець» Дж. Р. Толкіна. Старший син і спадкоємець намісника Гондора Денетора II та його дружини Фіндуїлас, брат Фараміра. Ім'я Боромир є «змішаною формою», і складається зі слів boron (синд. стійкий, вірний) та mire (кв. дорогоцінний камінь). Перший фільм цього епічного серіалу було знято Пітером Джексоном у його рідній Новій Зеландії і випущено 2001 року з підзаголовком «Братство кільця». Фільм заснований на романі Дж. Р. Толкіна, який був вперше опублікований у 1954 році. «Братство кільця», яке вважається одним із найбільших і найвпливовіших фільмів, коли-небудь створених, отримало безліч нагород на 74-й церемонії вручення премії Оскар, було номіновано на 13 нагород, у тому числі за кращий фільм, і отримало чотири нагороди.

На аверсі зображено профіль Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Єна Ренк-Бродлі. Навколо портрета розміщено написи – «NEW ZEALAND .999 Ag 1oz ELIZABETH II» та рік випуску монети – «2021». Внизу півколом викарбовано – "MIDDLE-EARTH" (Середзем'я).

На реверсі викарбовано зображення Боромира, що тримає зламаний клинок. На його плечі знаходяться слова – «THE BLADE THAT CUT THE RING FROM SAURON'S HAND» (Лезо, що вирізає кільце з руки Саурона). Вгорі півколом розміщені написи – «THE FELLOWSHIP OF THE RINGS» (Братство кільця) та «20TH ANNIVERSARY» (20-річчя). Внизу вказано номінал – «ONE DOLLAR».

Read more
Деталі товару
0535r

Характеристики

Серія
Братство Персня
Країна
Нова зеландія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Новозеландський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Cтан
Майже чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Нова Зеландія
Монетний двір
Пошта Нової Зеландії
Тираж, шт
10000
Діаметр, мм
38,6
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua