×

СрІбна монета 1oz ЛІбертад 2019 Мексика (PCGS MS69)

31.13g / 999 / 1oz / PCGS MS69

Read moreShow less
3 000,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
37422408
Опис

Мексиканські інвестиційні монети Libertad (Свобода) карбуються на найстарішому монетному дворі Північної Америки – Casa de Moneda, або Мексиканському монетному дворі. На відміну від монет, викарбуваних у інших країнах, мексиканські інвестиційні монети Лібертад не мають номіналу. Вартість визначається вагою монети. У Мексиці Свобода є законним засобом платежу. Основним елементом оформлення монети є зображення статуї крилатого ангела перемоги, розташованої на вершині Мексиканської Колони Незалежності, яка символізує звільнення країни від іспанської колонізації і знаходиться в центрі Мехіко.

На аверсі зображено офіційний державний герб Мексики – орел, що сидить на кактусі зі змією в дзьобі. Ця композиція символізує місто Мехіко. Нижче орла вінок, наполовину зроблений з листя дуба і наполовину з лаврового листя. Навколо центрального герба – напис «ESTADOS UNIDOS MEXICANOS» (Мексиканські Сполучені Штати), що є сучасною офіційною назвою Мексики іспанською мовою. По колу розташовані 10 зображень орлів, кожне з яких є одним з різних варіантів еволюції зображення офіційного державного герба Мексики протягом всієї історії країни.

На реверсі монети зображена статуя крилатого ангела перемоги, розташованої на вершині Мексиканської Колони Незалежності, яка символізує звільнення країни від іспанської колонізації і знаходиться в центрі Мехіко. Ангел розташований між двома «Піками Закоханих» – двома застиглими вулканами Попокатепетль і Істаксіуатль, названих на честь двох закоханих – великого воїна і принцеси з племені ацтеків, які любили один одного і мали побратися, але так і не змогли бути разом, так як обидва загинули через підступи заздрісників. Праворуч від зображення статуї розташований знак Мексиканського Монетного Двору – «Mo». У верхній частині реверса, уздовж канта вказані технічні характеристики металу – «1 ONZA PLATA PURA», «LEY .999» (1 УНЦІЯ ЧИСТОГО СРІБЛА .999 ПРОБИ) і рік випуску монети – «2019».

Read moreShow less
Детальніше про товар
37422408

Характеристики

Серія
Лібертад
Країна
Мексика
Метал
Срібло
Номінал
Лібертад
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Мексиканський Лібертад
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
Мексика
Монетний двір
Державний монетний двір Мексики
Слаб
PCGS
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
4 інших товарів в цій категорії:
Покупці, які купили цей товар, також купили:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти