×

Срібна монета 1oz Лібертад 1983 Мексика

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
2 180,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
6043
Опис

Мексиканські інвестиційні монети Libertad (Свобода) карбуються на найстарішому монетному дворі Північної Америки – Casa de Moneda, або Мексиканському монетному дворі. На відміну від монет, викарбуваних у інших країнах, мексиканські інвестиційні монети Лібертад не мають номіналу. Вартість визначається вагою монети. У Мексиці Свобода є законним засобом платежу. Основним елементом оформлення монети є зображення статуї крилатого ангела перемоги, розташованої на вершині Мексиканської Колони Незалежності, яка символізує звільнення країни від іспанської колонізації і знаходиться в центрі Мехіко.

На аверсі зображено офіційний державний герб Мексики – орел, що сидить на кактусі зі змією в дзьобі. Ця композиція символізує місто Мехіко. Нижче орла вінок, наполовину зроблений з листя дуба і наполовину з лаврового листя. Навколо герба – напис «ESTADOS UNIDOS MEXICANOS» (Мексиканські Сполучені Штати), що є сучасною офіційною назвою Мексики іспанською мовою.

На реверсі монети зображена статуя крилатого ангела перемоги, розташованої на вершині Мексиканської Колони Незалежності, яка символізує звільнення країни від іспанської колонізації і знаходиться в центрі Мехіко. Ангел розташований між двома «Піками Закоханих» – двома застиглими вулканами Попокатепетль і Істаксіуатль, названих на честь двох закоханих – великого воїна і принцеси з племені ацтеків, які любили один одного і мали побратися, але так і не змогли бути разом, так як обидва загинули через підступи заздрісників. Праворуч від зображення статуї розташований знак Мексиканського Монетного Двору – «Mo». Зліва від Ангела викарбовано – «1ONZA», а праворуч – «PLATA PURA ». У нижній частині реверса, уздовж канта є напис – «1983», «MEXICO» і «Ley 999».

Read moreShow less
Детальніше про товар
6043

Характеристики

Серія
Лібертад
Країна
Мексика
Метал
Срібло
Номінал
Лібертад
Рік
1983
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Мексиканський Лібертад
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Напис-Символи-Цифри (гладкий)
Cтан
Майже чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
Мексика
Монетний двір
Державний монетний двір Мексики
Діаметр, мм
36
Товщина, мм
4
Відгуки
Жодного відгуку
4 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти