×

Срібна монета 1oz Лібертад 2023 Мексика

31.13g / 999 / 1oz

Read more
2 400,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0920
Опис

Мексиканські інвестиційні монети Libertad (Свобода) карбуються на найстарішому монетному дворі Північної Америки – Casa de Moneda, або Мексиканському монетному дворі. На відміну від монет, викарбуваних у інших країнах, мексиканські інвестиційні монети Лібертад не мають номіналу. Вартість визначається вагою монети. У Мексиці Свобода є законним засобом платежу. Основним елементом оформлення монети є зображення статуї крилатого ангела перемоги, розташованої на вершині Мексиканської Колони Незалежності, яка символізує звільнення країни від іспанської колонізації і знаходиться в центрі Мехіко.

На аверсі зображено офіційний державний герб Мексики – орел, що сидить на кактусі зі змією в дзьобі. Ця композиція символізує місто Мехіко. Нижче орла вінок, наполовину зроблений з листя дуба і наполовину з лаврового листя. Зверху центрального герба півкругом розміщений напис – «ESTADOS UNIDOS MEXICANOS» (Мексиканські Сполучені Штати), що є сучасною офіційною назвою Мексики іспанською мовою. По колу розташовані 10 зображень орлів, кожне з яких є одним з різних варіантів еволюції зображення офіційного державного герба Мексики протягом всієї історії країни.

На реверсі монети зображена статуя крилатого ангела перемоги, розташованої на вершині Мексиканської Колони Незалежності, яка символізує звільнення країни від іспанської колонізації і знаходиться в центрі Мехіко. Ангел розташований між двома «Піками Закоханих» – двома застиглими вулканами Попокатепетль і Істаксіуатль, названих на честь двох закоханих – великого воїна і принцеси з племені ацтеків, які любили один одного і мали побратися, але так і не змогли бути разом, так як обидва загинули через підступи заздрісників. Праворуч від зображення статуї розташований знак Мексиканського Монетного Двору – «Mo». У верхній частині реверса, уздовж канта вказані технічні характеристики металу – «1 ONZA PLATA PURA», «LEY .999» (1 унція чистого срібла 999 проби) і рік випуску монети – «2023».

Read more
Деталі товару
0920

Характеристики

Серія
Лібертад
Країна
Мексика
Метал
Срібло
Номінал
Лібертад
Рік
2023
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Мексиканський Лібертад
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Північна Америка
Виробник
Мексика
Монетний двір
Державний монетний двір Мексики
Тираж, шт
636000
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua