×

Срібна монета 1oz Ікони Інновацій: Галілео Галілей 5 доларів 2021 Ніуе

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
4 250,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0449r
Опис

Перший випуск з нової серії монет Ніуе – «Ікони натхнення», присвячених знаменитим історичним ікон натхнення, являє Галілео Галілей, один з найвідоміших новаторів в історії науки. Ця монета має елегантний дизайн, присвячений одній з найвідоміших ікон натхнення всіх часів. Галілео Галілей – італійський фізик, механік, астроном, філософ, математик, що зробив значний вплив на науку свого часу. Він одним з перших використав телескоп для спостереження небесних тіл і зробив ряд видатних астрономічних відкриттів. Засновник експериментальної фізики. Досягнення і відкриття Галілея мають фундаментальне значення для нашого нинішнього розуміння фізичної всесвіту.

На аверсі монети зображений знаменитий астроном і фізик Галілео Галілей який тримає телескоп-рефрактор, одне з найвідоміших його нововведень, поруч із земною кулею і місяцем. Під портретом розташоване факсиміле вченого.

На реверсі викарбовано тріумфуюче зображення музи науки, яка тримає щит з гербом держави і простягає до розміщеного зліва вгорі сонця руку. Зліва від музи показаний номінал в два рядки – «FIVE DOLLARS». Справа вгорі монети розміщено зірки, а зліва внизу написи – «.999 SILVER 1 OUNCE». Внизу монети вказано рік випуску – «2021».

Read more
Деталі товару
0449r

Характеристики

Серія
Ікони інновацій
Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Гладкий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Тираж, шт
10000
Діаметр, мм
39
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua