×

Монета Хобіт: Пустош Смауга "Бард-Лучник" 1 долар 2013 Нова Зеландія

20g / Aluminum-Zinc / Подарункова упаковка

Read more
1 800,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
12012
Опис

Королівський австралійський монетний двір викарбував у 2013 році для Нової Зеландії монету номіналом 1 долар – «Бард-Лучник» у серії «Хоббіт: Пустош Смауга». Монети, які є законним платіжним засобом, стали чудовим доповненням до довгоочікуваного епічного фільму «Хоббіт: Пустош Смауга». Це другий фільм трилогії «Хоббіт», створений у Новій Зеландії режисером сером Пітером Джексоном. На цій блискучій монеті, яка не була в обігу, зображений таємничий Бард-Лучник з Озерного міста. Більбо виявляє, що Бард-Лучник добра і порядна людина, що захищає бідних жителів міста від жадібності та тиранії Майстра. Незважаючи на ризик для себе, Бард-Лучник погоджується надати гномам їжу та дах, але виявляє, що їхня справжня мета – досягти Самотньої гори і відвоювати свою батьківщину у Дракона Смауга.

На аверсі зображено четвертий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Яна Ранк-Бродлі (Ian Rank-Broadley – «IRB»), повернутий праворуч, в тіарі від Дівчат Великобританії та Північної Ірландії. Зліва півколом розміщено напис – «NEW ZEALAND», а праворуч – «ELIZABETH II». Внизу вказано рік випуску – «2013».

На реверсі монети зображено Бард-Лучник – персонаж фільму «Хоббіт: Пустош Смауга». У руках він тримає лук, а за спиною в нього стріли. Зліва від Барда-Лучника вказано номінал – «$1». Зліва, біля голови лучника, позначені авторські права – «© WBEI». Вгорі півколом розташований напис – «MIDDLE EARTH – NEW ZEALAND».

Read more
Деталі товару
12012

Характеристики

Серія
Хобіт: Пустош Смауга
Країна
Нова зеландія
Метал
Aluminum-Zinc
Номінал
1 долар
Рік
2013
Вага монети, гр
20
Валюта
Новозеландський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Нова Зеландія
Монетний двір
Королівський австралійський монетний двір
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
2,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua