×

Коала Австралія

Показати 1-11 з 11 товарів

Срібні інвестиційні монети Австралійська Коала є одними з найбільш значущих в Австралії. Вперше вони були випущені в 2007 році відомим у всьому світі Пертским монетним двором (Perth Mint). Щорічно випускається велика кількість монет, на яких змінюється тільки зображення Коали.

Особливості монет Австралійська Коала

Всі срібні інвестиційні монети Коала викарбувані зі срібла 999 проби, і їх популярність нерозривно пов'язана з зображенням цього найвідомішого австралійського сумчастої тварини. Срібні монети з зображенням коали є законним платіжним засобом Австралії, номіналом 1 долар і прекрасним засобом для інвестицій для всіх цінителів монет цієї серії.

На нашому сайті можна придбати срібні інвестиційні монети Коала по самим конкурентними цінами, щоб зробити прекрасне вкладення коштів. На нашому сайті представлений великий вибір срібних монет Коала високої якості різних років випуску.

 1. У 2011 році монетний двір викарбував срібний примірник із зображенням Коали, що сидить на дереві разом зі своїм дитинчам.
 2. У 2012 році була випущена монета із зображенням Коали, що спить на дереві.
 3. У 2014 році з'явилася монета, на якій була викарбувана лише голова тварини, що виглядає з листя дерева.
 4. У 2015 році Пертський МД випустив екземпляр із зображенням ведмедя Коали, який сидить на гілці дерева.
 5. У 2017 році з'явилася монета, на якій викарбувана Коала, що сидить біля дерева.
 6. У 2019 році світ побачив ще одну монету із зображенням сумчастого ведмедя, що сидить на дереві.

Над зображенням сумчастого ведмедя викарбувано «Australian Koala», а під ним викарбувано рік випуску монети, її маса і проба. Праворуч від Коали розташована літера» Р", яка позначає Пертський монетний двір.

На аверсі монет викарбувано профіль королеви Єлизавети II під час її вступу на престол в 1958 році. Автором портрета є Ян Ренк-Бродлі. Королева є конституційним монархом Австралії, так як ця країна є членом Співдружності націй сполученого Королівства. Саме тому на всіх сучасних австралійських монетах викарбуваний образ Єлизавети II.

На нашому сайті можна купити срібні інвестиційні монети Австралійська Коала, які упаковані в жорсткі прозорі пластикові капсули, прекрасно зберігають зовнішній вигляд всіх екземплярів і захищають їх зовнішніх впливів.

Чому варто купити срібні монети Коала?

За вартістю срібних монет Австралійська Коала можна стежити за ціною срібла, так як вона в основному визначається вмістом в ній чистого срібла. Вартість таких монет буде зростати разом з можливою інфляцією. Протягом багатьох років срібло є прекрасним засобом вкладення коштів, так як навіть під час високої інфляції цей метал піднімався в ціні набагато швидше інших видів інвестицій.

Так як срібні інвестиційні монети Коала є законним платіжним засобом, їх вживають в багатьох країнах світу. Будучи єдиними інвестиційними екземплярами із зображенням Коали, дані монети набули величезної популярності серед численних колекціонерів і нумізматів у всьому світі. Ми можемо запропонувати вам великий вибір срібних монет, які можуть стати прекрасним подарунком, так і вигідним вкладенням коштів в якості довгострокових інвестицій.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua