×

Срібна монета 1oz Коала 1 долар 2012 Австралія

31.13g / 9999 / 1oz / капсула 

Read more
2 240,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0104m
Опис

Срібна монета в 1 унцію від Пертського монетного двору в Австралії відображає найвідомішого сумчастого Австралії – коалу. Всі монети в серії присвячені коал і зображують цього чудесного ведмедя, але кожна монета має унікальний дизайн. Коала – одна з найпопулярніших тварин Австралії, цим пояснюється винятковий успіх цієї серії срібних монет. Перша унцова австралійська срібна монета Коала була випущена в 2007 Пертським монетним двором. Згідно із законом ці монети є законним засобом платежу, але їх дійсна вартість значно перевищує їх номінальну вартість. Сумчастий ведмідь коала живе в східній і південній частинах Австралії. Хоча вони ні в якій мірі не пов'язані з ведмедями, слово «ведмідь» додається до їхньої назви, оскільки вони мають особливий вигляд плюшевого ведмедика. Назва «Коала» походить від слова корінної австралійської мови, що означає «ведмідь, який не п'є». І насправді, коали рідко п'ють воду, тому що більшу частину необхідної рідини вони отримують зі свого основного джерела їжі – листя евкаліпта. Вони виростають від 60 до 90 см і характеризуються коротким чорним носом і великими пухнастими вухами. Цікавим в коал є їх здатність засновувати свою дієту на евкаліптовому листі, яке в цілому є досить токсичним для більшості ссавців і містять мало корисних поживних речовин. Зважаючи на своєрідну дієту з низьким вмістом енергії, коали сплять по 17-20 годин на добу.

На аверсі викарбовано зображення Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Яна Ранк-Бродлі (Ian Rank-Broadley – «IRB»), навколо якого уздовж канта по колу розміщена легенда: «ELIZABETH II» (Єлизавета II) і «AUSTRALIA» (Австралія). Внизу вказаний номінал монети – «1 DOLLAR» (1 долар).

На реверсі зображена доросла коала, яка спить на гілці дерева. Зверху півколом розміщено напис – «AUSTRALIAN KOALA», а внизу рік випуску монети – «2012» і технічні характеристики, відповідні монеті – «1 Oz 999 SILVER». Ліворуч розташований знак монетного двору міста Перта – «Р».

Read more
Деталі товару
0104m

Характеристики

Серія
Коала
Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2012
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
388046
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua