×

Дісней (Disney)

Показати 1-19 з 19 товарів

Срібні інвестиційні монети Дісней – це чудова серія, на якій зображені головні герої мультфільмів цієї відомої у всьому світі кінокомпанії. Всі монети карбувалися на Новозеландському монетному дворі для острова Ніуе, розташований в Тихому океані. Вся серія була викарбувана в якості діамант-анциркулейтед зі срібла 999 проби.

Особливості монет Дісней

 1. Монета першої серії номіналом 2 долара з'явилася в 2017 році і називалася "Пароплавик віллі". Її дизайн був заснований на першому мультиплікаційному фільмі про мишеня Міккі Мауса. На реверсі зображений веселий Міккі Маус, який обертає великий корабельний штурвал.
 2. У цьому ж році монетний двір представив світу прекрасну серію монет, присвячену 50-річчю виробництва мультфільму «Книга Джунглів». Це серія, що складається з 4 кольорових монет, на яких зображений маленький Мауглі зі своїми друзями-тваринами. Монети продаються в прозорих капсулах і красивій коробці у вигляді книги в шкіряній коричневій палітурці. Вони будуть прекрасним подарунком будь-якому колекціонеру або нумізмату. Вага монет становить 124,414 грам, окружність 40 мм, виготовлені зі срібла 999 проби.
 3. В 2018 році новозеландський монетний двір викарбував монету під назвою «Скрудж МакДак», номіналом 2 долари. На реверсі був зображений відомий скнара Скрудж МакДак, який спирається на палицю і тримає в руках величезний мішок з грошима.
 4. цього ж року з'явилася ще одна монета "Рік Собаки" із зображенням стилізованого Міккі Мауса і собаки, а також екземпляр, присвячений 90-річчю появи відомого мультиплікаційного персонажа.
 5. у 2019 році випустили срібну монету "Король Лев", гідністю 2 долари. На її реверсі зображений цар звірів, що стоїть на п'єдесталі у вигляді скелі.
 6. в 2019 році з'явилася срібна монета в якості Пруф гідністю 2 долара із зображенням Міккі Мауса астронома.

Всі срібні інвестиційні монети Disney можна купити на нашому сайті за найприйнятнішими цінами з доставкою в будь-який регіон України. На аверсі кожному монети зображено профіль королеви Єлизавети II відомого художника Яна Ренк-Бродлі. Ці красиві колекційні срібні монети є законним платіжним засобом острова Ніуе, який гарантує Новозеландський уряд.

також необхідно сказати про прекрасну серію монет "Принцеси Діснея". Це дивовижна і прекрасна серія срібних колекційних монет, на яких викарбувана відома мультиплікаційна диснеївська принцеса.

у 2015 році був викарбуваний екземпляр із зображенням принцеси Бель. Всього в світ вийшло 10 000 штук. До цього монетний двір представив монети із зображенням Попелюшки, Білосніжки, Аріель і Аврори. В центрі реверсу зображена одна з героїнь в кольорі, а на задньому фоні красиві квіткові орнаменти. З правого боку викарбувано кольоровий напис Disney і ім'я героїні. Знизу по колу вказано метал, з якого викарбувана монета, його проба і вага.

Номінал монет становить 2 долари, їх вага 31,13 грам, окружність 40,6 мм, ширина рубчастого гурта 4 мм. Всі монети розташовані в упаковці, виконаної у вигляді казкової книги. На нашому сайті можна купити срібні Подарункові та інвестиційні срібні монети, які будуть не тільки прекрасним подарунком, але і зможуть поповнити собою колекцію нумізматів, що цікавляться екземплярами серії Дісней.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua