×

Золота монета 1oz Скрудж МакДак Дисней 250 доларів 2018 Ніуе

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read more
87 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1097m
Опис

Острівна держава Ніуе, знаменита серед нумізматів створенням цікавих і різнопланових колекційних монет, продовжує серію «Герої Діснея» новим виробом. Персонажем пам'ятних монет був обраний дядечко Скрудж, якого ми всі добре пам'ятаємо за коміксами і мультфільмами із серії «Качині історії» (Duck Tales). Скрудж МакДак, або дядечко Скрудж – відомий всім дітям персонаж коміксів і мультсеріалу «Качині історії». Це найбагатший селезень в світі (правда, у нього є суперник, який періодично намагається потіснити його з п'єдесталу), мисливець за пригодами і скарбами. Скрудж перекладається як «скупий», «скнара», і він неодноразово впродовж мультфільму демонструє ці якості. Однак при цьому Скрудж досить порядний і завжди ставить сім'ю на перше місце. Scrooge McDuck був створений в 1947 році Карлом Барком з компанією Walt Disney. Скрудж – дядько Дональда Дака і багатий бізнес-магнат. Пізніше він отримав свою власну серію коміксів під назвою «Дядя Скрудж» з-за його популярності.

На аверсі монети традиційно зобразили портрет королеви Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі, в супроводі написів: «ELIZABETH II», «NIUE», «250 DOLLARS», «2018».

На реверсі викарбуваний Скрудж Макдак зі знаменитою тростиною в одній руці та з мішком доларів в іншій. Його обрамляє сяйво.. У нижній частині вказані характеристики дорогоцінного металу: «1 OZ 9999 Fine Gold» і товарний знак кіностудії – «© Disney».

Read more
Деталі товару
1097m

Характеристики

Серія
Дісней
Країна
Ніуе
Метал
Золото
Номінал
250 доларів
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Монетний двір
Новозеландський Монетний Двір
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
32
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua