×

Австралійська Кукабарра

Показати 1-8 з 8 товарів

Срібна монета австралійська кукабарра входить в серію інвестиційних монет, які випускаються Пертским монетним двором. Це красиві монети, на яких зображена одна з найбільш відомих австралійських птахів – кукабарра. Всі екземпляри карбуються з високопробного срібла 999 проби.

Особливості монет кукабарра

На нашому сайті можна купити інвестиційні срібні монети серії Кукабарра за найдоступнішими цінами з доставкою в будь-який регіон України. Номінальна ціна, яка вказана на монеті, не показує її фактичну вартість, яка розраховується виходячи з цін на срібло на світових ринках, а також від збереження монет та їх ваги (31,1 грам).

Монета кукабарра зберігає своє стабільне становище в якості інвестиційних примірників, так як вже тривалий час зберігає своє стабільне становище на ринку дорогоцінних металів. Монетний двір у Перті випускає монети масою 1 унцію невеликими партіями (500 тисяч штук в рік), що робить їх особливо затребуваними серед численних нумізматів і колекціонерів.

Інвестиційні монети серії Кукабарра є законним платіжним засобом Австралії, починаючи з 1965 року, тому з кожним роком їх значення зростає.

Дизайн монет Кукабарра

Монети кукабарра номіналом 1 долар щороку карбувалися з різним дизайном, тому вони високо цінуються колекціонерами всього світу. Завдяки тому, що на увігнутих поверхнях викарбувано високий рельєф малюнків, на монетах всі деталі гравіювання проглядаються максимально чітко.

 • На аверсі монет може бути зображена одна кукабарра, що сидить на гілці дерева, розташованого в болоті. Також на лицьовій стороні можуть бути зображені 2 Птахи-мати і пташеня. По краю монет зображений напис "Австралійська кукабарра", маса, період випуску, проба металу і клеймо» р " (Пертський монетний двір).
 • На реверсі традиційно зображено профіль королеви Єлизавети II, яка є конституційним монархом країни з 1031 року.

На монетах періоду 1990-1998 років автором монаршого портрета виступив Рафаель Маклуфа, а з 1990 рік і по сьогоднішній день на монетах карбують роботу Яна Ренка-Бродлі. Примірники в 1 унцію мають окружність 40,6 мм, ширину гурта 4 мм.

Монетний двір Перта, вважається одним з найкращих у світі. Багатовіковий досвід роботи дозволяє карбувати монети найвищої якості. Завдяки використанню інноваційних технологій виробництва монет з дорогоцінних металів, дозволяє втілювати в життя найкращі художні ідеї сучасних художників і скульпторів. Також всі монети виготовляються з використанням найкращих методів захисту, які дають змогу карбувати монети, повністю захищені від підробки.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua