×

Американський Орел

Показати 1-20 з 44 товарів

Монети Американський Орел почали випускатися в 1986 році, і були представлені в якості найбільш доступних широкому загалу покупців, які хочуть придбати інвестиційні екземпляри. І сьогодні відбувається карбування цих монет однієї гідності - 1 Долар США, що відповідає 1 унції срібла. Завдяки тому, що монети «Американський орел» користувалися величезним попитом, їх випускали великими тиражами. Тільки під час економічної кризи вони карбувалися маленькими партіями і мали різну якість виготовлення.

Опис срібних монет

Срібні інвестиційні монети Американський Голок в період з 1986 по 2018 рік карбувалися в незмінному дизайні.

 • На лицьовій стороні викарбувана крокуюча жінка, що уособлює американську Свободу. На її палантині зображені смужки і зірки, що символізують американський прапор. У лівій руці вона тримає лаврову гілку, а правою вказує шлях.
 • На звороті центральною фігурою є орел, який тримає в лапах гілку лаврового дерева і стріли, а на його грудях розташовується щит. Зверху викарбувано 13 зірок у вигляді трикутника.

Монета голок зі срібла 999 проби має рифлений гурт, товщиною 2,98 мм, окружність 40,6 мм, вага 31,101 грам. Велика затребуваність монет призвела до того, що в період з 1986 по 2012 рік філадельфійський МД викарбував більше 330 000 000 штук і в наступні 5 років темпи їх виробництва не знижувалися.

Дизайн аверса запозичили у 50 центів, що випускалися в період з 1916 по 1946 рік. Автором ескізу був учень знаменитого архітектора А. Сент-Годена Адольф Вайнман. Для карбування реверсу взяли велику американську печатку, що підтверджує справжність всіх офіційних документів США. Її автором є Джон Мерканті.

Особливості срібних монет

Всі срібні монети "Американський орел" виготовляють в 2 видах: Пруф і діамантовий Анциркулейтед. Екземпляри з гладкою дзеркальною поверхнею-це Колекційні монети, на яких нанесено клеймо певного монетного двору. На нашому сайті можна придбати інвестиційні срібні монети «Американський орел» найвищої якості за прийнятними цінами з доставкою в будь-який регіон України.

Традиційно монети продаються в прозорих капсулах з плексигласу або в подарунковій велюровою коробці. Також їх можна придбати оптом, упаковані по 20 штук в прозорій тубі. Кожен примірник має свій власний ідентифікаційний номер і офіційний сертифікат, який підтверджує його якість.

З 1986 по 1988 рік ці срібні монети випускалися тільки на філадельфійському і вест-пойнтском МД. З 2001 по 2010 рік він виготовлялися тільки у Вест-Пойнті, а потім ще й в Сан-Франциско.

У перший рік випуску Америка змогла реалізувати понад 207 мільйонів «срібних орлів». До 10-річного ювілею карбування срібних монет була виготовлена невелика партія сетів, гідністю 1, ½, ¼ і 1/10 срібною унції як Proof. Сьогодні їх можна купити тільки в спеціальних наборах, вартість яких становить 999 американських доларів і їх ціна постійно продовжує рости. У 2010 році США змогла продати найбільшу кількість срібних монет – більше 25 000 000 штук.

В 2016 році до 30-річного ювілею змінили гурт монет, так як з ребристого він став гладким і отримав напис «30th ANNIVERSARY». Після цього він знову став рубчастим. На нашому сайті можна вибрати і купити монети Американський орел, які зможуть доповнити будь-яку колекцію і стануть прекрасною інвестицією для кожного нумізмата.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua