×

Зоряні війни

Показати 1-17 з 17 товарів

Монетний двір Нової Зеландії з 2011 року випускає срібні монети, присвячені знаменитій сазі «Зоряні війни». Сьогодні купити срібні інвестиційні монети Зоряні Війни можна на нашому сайті за найдоступнішими цінами з доставкою в будь-який регіон країни. Всі монети мають високу якість виготовлення, тому є досить популярними серед численних нумізматів і колекціонерів усього світу.

Види срібних монет «Зоряні війни»

 1. У 2017 році новозеландський монетний двір випустив срібну монету із зображенням Дарта Вейдера номіналом 2 долари, масою 31,13 грам з металу 999 проби.
 2. В 2018 році на світ з'явилася ще одна інвестиційна монета номіналом 2 долари з зображенням Штурмовика. Всього монетний двір викарбував 250 тисяч примірників. На реверсі зображено Штурмовик Галактичної Імперії, подчинявшейся імператору Палпатину.
 3. У 2019 році монетний двір викарбував ще дві монети з срібла серії «Зоряні Війни» під назвою «Солдат Клон» і «Дарт Вейдер» номіналом 2 долари.

У 2017 році знаменита сага Джорджа Лукаса відсвяткувала свій 40-річний ювілей. Всі срібні монети цієї серії новозеландський монетний двір чеканить з зображенням фірмового знака МД і цим зображенням всіх героїв «Зоряних Війн». Дарт Вейдер, Штурмовик, Солдатів Клон, Принцеса Лея і інші герої картини, представлені в точній відповідності з їх прототипами. На аверсі монет зображено профіль королеви Єлизавети II, автором якої є художник Ян Ренк-Бредлі.

Особливості монет

На нашому сайті можна придбати срібні подарункові монети серії Зоряні війни, які є офіційним платіжним засобом островів Ніуе. Всі вони виготовляються в якості BU (діамант-анциркулейтед) зі срібла найвищої 999 проби. Це цінні монети, які дозволять не тільки вигідно вкласти свої кошти, але й отримати чудові високоякісні примірники у колекцію будь-якого нумізмата. Вся серія монет складається з 4 різних випусків. На реверсі кожної з них викарбувано герой саги або предмет, який зіграв важливу роль в одному з епізодів.

На срібних інвестиційних монетах можна побачити самих різних персонажів фільму, так як їх випуск почався ще 9 років тому. У випуску монет «Зоряні Війни: Пробудження Сили» викарбувані такі герої як: Рей, Кайло-Рена, Капітан Фасма, ВВ-8, Фінн і За Дамерон. А на монетах «Зоряні Війни: Повстання» новозеландський монетний двір викарбував Капітана Кассіана, Боді Рука, Джина Эрсо, Базі Малбуса та інших персонажів.

Але не тільки улюблені герої «Зоряних Воєн» прикрашають срібні інвестиційні монети, на них можна побачити космічні кораблі, які детально викарбувані на реверсі і входять в серію «Кораблі Зоряних Воєн» номіналом 2 долари. Також необхідно відзначити, що в 2015 році монетний двір Нової Зеландії випустив серію срібних прямокутних монет по ліцензії компанії Дісней. На реверсі монет викарбувано оригінальний кольоровий постер до саги. Ці колекційні срібні монети продаються в сучасній прозорій упаковці з плексигласу, в якому також знаходиться і сертифікат справжності примірника. Так як тираж даних монет склав всього 10 000 штук, вони є справжньою знахідкою для колекціонерів.

На нашому сайті можна придбати срібні інвестиційні монети серії Зоряні Війни, номіналом 2 долари, щоб поповнити свою колекцію. Але фактична цінність монет набагато вище, тому придбання таких екземплярів буде прекрасним капіталовкладенням. Так як більшість монет випускалося досить обмеженим накладом (не більше 5000 - 10 000 штук), тому вони користуються великим попитом у досвідчених колекціонерів усього світу.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua