×

Золота монета 1oz Британія 100 англійських фунтів 2017 Великобританія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
58 800,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1059
Опис

Британія вже давно уособлює стійкість і силу. Після випуску в 1987 р Золота Британія (Gold Britannia) стала першою європейською інвестиційною монетою. Карбуються Британським королівським монетним двором в Кардіффі, Уельсі (Cardiff, Wales) і мають статус законного платіжного засобу Великобританії. Золоті Британії дуже популярні, оскільки їх покупка звільняється від податку на приріст капіталу (Capital Gains Tax), що робить їх інвестиціями з низьким рівнем націнки. Британія – персоніфікований символ Великобританії. Жіноча фігура показана в довгому одязі, що розвивається, коринфським шоломом, з гербовим щитом і тризубом (палицею) Посейдона в руці. Образ Британії з'явився ще під час римських цезарів і уособлює силу держави і військово-морську історію Великобританії. Протягом тридцятирічної історії монети дизайн Британії змінювався кілька разів. На Британії 2017 року зображена знаменита «Британія яка стоїть», що уособлює Великобританію, будучи її національним символом. Розробляв образ скульптор Філіп Натан. На лицьовій стороні монети відображений портрет королеви Єлизавети ІІ. За 65-річне правління Її Величності портрет на грошових знаках міняли п'ять разів.

На аверсі зображено п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, в державній діадемі Георга IV. Навколо портрета розміщена легенда – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D • 100 POUNDS •» (Єлизавета Друга милістю Божою, королева-захисниця віри (Elizabeth II Dei Gratia Regina Fidei Defensatrix)).

На реверсі представлена алегорична постать Британії. У цьому класичному дизайні вона протистоїть потужному шторму, який розвіває її одяг і волосся. На її голові надітий коринфський шолом, в одній руці вона тримає щит і оливкову гілку, в іншій – тризуб. Під зображенням розміщено прізвище дизайнера – «NATHAN». Уздовж канта викарбувані написи: «'BRITANNIA' 2017 '1 oz' 999.9 'FINE' GOLD '».

Read more
Деталі товару
1059

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Великобританія
Метал
Золото
Номінал
100 фунтів
Рік
2017
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
32,69
Товщина, мм
2,7
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua