×
Метал
Номінал
Рік
Вага монети, гр
Price
-

Віденська Філармонія

Показати 1-12 з 12 товарів

Срібні та золоті філармонікери є одними з найвідоміших інвестиційних монет, максимально затребуваних серед численних нумізматів і колекціонерів.

Особливості золотих филармоникеров

Перші екземпляри були виготовлені в 1989 році і представляли собою шилінги. Починаючи з 2002 року, всі филармоникеры випускають тільки в євро і сьогодні 1 монета, масою 1 унцію, дорівнює 100 євро. На нашому сайті золоту монету Віденська філармонія купити можна за найдоступнішими цінами з доставкою в будь-яке місто України. Відповідно існують золоті филармоникеры½, ¼ і 1/10 унції, відповідні 50, 25 і 10 євро, а також 1000, 500 і 200 шилінгів.

 • На аверсі всіх монет зображені 8 різних музичних інструментів, які присутні в кожному оркестрі. Вгорі над ними знаходиться напис «Віденська філармонія».
 • На зворотному боці в середині монети зображений найбільший орган, який стоїть в Золотому залі австрійської філармонії. Над ним зверху знаходиться напис "Австрійська Республіка", внизу маса монети, проба, період карбування і гідність.

Монета із золота 100 євро

 • Проба – 999,9;
 • Маса-31,103 грама;
 • Ширина ребра – 2 мм;
 • Гурт – рифлений.

У 2009 році була викарбувана монета, гідністю 2000 євро, яку приурочили 20-річчю "Віденської філармонії". У той час така монета коштувала близько 14 000 євро, але з-за невеликої кількості примірників, вони продавалися на 10 відсотків вище реальної ціни на золото. Всього було викарбовано 6027 золотих монет, які продавалися в подарунковій упаковці з відповідними документами, що підтверджують їх якість.

У 2004 році австрійський МД випустив 15 монет, номіналом 100 тисяч євро, окружністю 370 мм, шириною ребра 20 мм, вагою 31,103 кг. Ця монета отримала назву «Великий Філ», так як була в тисячу разів важче примірника у 100 євро. Ще зовсім недавно дана монета була однією з найважчих у світі. Але в 2007 році її змінила монета "Кленовий лист". Інвестиційна монета филармоникер купити, яку можна на нашому сайті зможе стати одним з центральних експонатів будь-якої колекції, а також стати найбільш вигідним капіталовкладенням.

Особливості срібних филармоникеров

Срібна монета філармонія з'явилася після вражаючого успіху першої золотої серії. Перша партія монет була викарбувана в 2008 році і буквально за рік вона була практично повністю реалізована. Це монета, гідністю 1,5 євро є офіційним австрійським платіжним засобом. Але так як біржова вартість срібних монет набагато вище номінальної, в більшості випадків їх купують для вигідного капіталовкладення.

Монета зі срібла 1,5 євро

 • Проба – 999;
 • Маса-31,103 грама;
 • Окружність – 37 мм;
 • Ширина ребра – 3,2 мм;
 • Гурт - гладкий;
 • Якість – Анциркулейтед.

Розміри партій весь час змінювалися, так як це було продиктовано високим попитом монет на світовому ринку. Так, наприклад в 2011 році Австрія змогла продати більше 17 мільйонів філармонікерів зі срібла. Так як Віденська філармонія є однією з найвідоміших пам'яток країни, яка працює з 1842 року, саме вона і стала основою для створення «Філармонікерів». На нашому сайті можна вибрати і купити срібні та золоті філармонікери, які стануть прекрасним капіталовкладенням і вигідною інвестицією на довгі роки.

Розробкою зовнішнього вигляду всіх золотих примірників займався в 1989 році головний майстер національного МД Т. Песендорфер. Саме тому всі срібні екземпляри в точності повторюють дизайн їх золотих побратимів, але тільки з гладким гуртом. Всі вони продаються в спеціальних чохлах МД Австрії, де розташовано 500 монет, розміщених в прозорі контейнери з плексигласу по 20 монет в кожному. Австрійський МД став першим європейським МД, який з 2002 року почав випускати монети в євро з високопробного золота і срібла.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua