×

Срібна монета 1oz Жираф 20 франків 2019 Конго

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

1 250,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0242
Опис

Тваринний світ є найпопулярнішою темою. Серія слони Сомалі і Африканська унція Руанди карбуються багато років і користуються незмінним успіхом. Тепер до теми підключилося і Конго. Перший випуск в серії «WORLD'S WILDLIFE» присвячений гігантові савани – жирафу. Монета з унції срібла показує повномасштабного жирафа на повному ходу в африканському степу. На задньому плані видніється типовий африканський трав'янистий пейзаж з хмарами на горизонті. Серія буде з щорічно змінюваними мотивами захоплюючих тварин. Африканський жираф – найвище ссавець на планеті. Завдяки довгим ногам і шиї, дорослі особини досягають у висоту до 6 метрів. Плямистий візерунок на шкурах цих тварин унікальний для кожного жирафа, як відбитки пальців для людини.

На аверсі монети в центрі зображено герб Демократичної Республіки Конго: морда леопарда в центрі, по боках якої бивень і спис, а також написи «Справедливість», «Мир» і «Праця». По колу написи – «REPUBLIQUE DEMOCRATIQUE DU CONGO», «20 FRANCS». У внутрішньому колі ліворуч і праворуч від герба розташовані цифри «20» і «19», що складаються в рік випуску монети і характеристики дорогоцінного металу – «1 oz Ag 999.9». По канту проходить намистовий обідок.

На реверсі викарбовано зображення жирафа який біжить на тлі африканській савані з хмарами і деревами на задньому плані. Зверху півколом розташований напис – «THE GIRAFFE» (жираф»), а знизу -« WORLD'S WILDLIFE»(світ дикої природи), розділена силуетом карти Африки в кружечку.

Деталі товару
0242

Характеристики

Серія
Дика природа
Країна
Конго
Метал
Срібло
Номінал
20 франків
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Франк Конго
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Африка
Виробник
Конго
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
30000
Діаметр, мм
38,6
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua