×

Срібна монета 1oz Крюгерранд 1 ранд 2023 Південна Африка

31.13g / 999 / 1oz / MintDirect

Read more
2 500,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0915
Опис

Цей срібний Крюгерранд вагою у 1 унцію став популярним серед інвесторів і колекціонерів, оскільки має той самий дизайн, що і дуже популярна золота монета Крюгерранд. У 2017 році відзначалося п'ятдесятиріччя золотого Крюгерранда, і Південноафриканський монетний двір випустив пам'ятну обмежену серію срібних Крюгеррандів вагою 1 унцію. Через популярність цього випуску вони випустили інвестиційну версію, щоби конкурувати з іншими основними срібними інвестиційними монетами. Це той самий дизайн, що й у 2017 році, але без пам'ятного логотипу. Стефанус Йоханнес Паулус Крюгер (згадується також як Пауль Крюгер) відомий на прізвисько «Дядечко Пауль» (африк. Oom Paul), – президент Південно-Африканської республіки в 1883-1900 роках. Учасник військових операцій бурів проти африканського населення.

На аверсі монети зображено профіль Пауля Крюгера (Paul Kruger), першого президента Південноафриканської Республіки та лідера руху опору проти британців. Ліворуч і праворуч угорі півколом викарбовано напис – «SUID-AFRIKA · SOUTH AFRICA» («Південна Африка» африкаансом та англійською мовою). Уздовж канта розташований зубчастий обідок.

На реверсі монета прикрашена знаменитим державним символом країни, антилопою Спрінгбок у південноафриканській савані. Вгорі півколом розміщено найменування монети – «KRUGERRAND». Ліворуч та праворуч від зображення розташовані цифри «20» і «23», що складаються в рік випуску монети – «2023». Внизу півколом вказані метал на африкаанс і англійською мовою, і вага – «FYNSILWER 1 OZ FINE SILVER R1». Уздовж канта розташований зубчастий обідок.

Read more
Деталі товару
0915

Характеристики

Серія
Крюгерранд
Країна
Південна Африка
Метал
Срібло
Номінал
1 крюгерранд
Рік
2023
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Ранд
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Африка
Виробник
ПАР
Монетний двір
Південно-Африканський монетний двір
Діаметр, мм
38,7
Товщина, мм
2,84
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua