×

Срібна монета 4oz Рік Тигра "Квадрант" 4 долара 2022 Тувалу (кольорова)

124.52g / 9999 / 4oz

Read more
14 400,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
pb20000122
Опис

Набір «Year Of The Tiger Quadrant» викарбуваний у 2022 році Пертським монетним двором, і кожна монета випущена як законний платіжний засіб за емітентом Тувалу. Набір складається із чотирьох монет, кожна з яких складає чверть кола. Розташовані разом монети утворюють коло із квадратом у центрі, що нагадує першу валюту Китайської імперії. Ці монети «бан лян» були вперше відлиті за часів династії Цінь близько 200 р. до н. е. Чотири монети разом являють собою повну панораму тигрів з обраними кольоровими елементами. Головний, найкращий, агресивний – основні характеристики людини, народженої у рік Тигра. Це першопрохідники та активісти, борці за справедливість та дисципліновані працівники, новатори та неперевершені стратеги. Тигри щасливчики, їм вдається одного разу досягти всього й одразу. Однак одразу вони можуть все втратити. Самі не слухаючись нікого, люди цього знаку зодіаку звичайним магнетизмом підкоряють собі всіх.

На аверсі монет зображено четвертий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Яна Ранк-Бродлі (Ian Rank-Broadley – «IRB»), повернутий праворуч, в тіарі від Дівчат Великобританії та Північної Ірландії. Над портретом розміщено напис – «ELIZABETH II», а над ним вказано рік випуску – «2022». Уздовж обода монети півколом вказано характеристики металу, назву країни-емітента та номінал монети – «1oz 9999 Ag TUVALU 1 DOLLAR».

На реверсі верхньої монети зображений тигр, що балансує на гілці дерева. Справа вказано знак Пертського монетного двору – «P».

На реверсі монети праворуч зображений тигр, що реве на березі річки. Внизу вказано знак Пертського монетного двору – «P».

На монеті зліва зображений тигр із водоспадом на задньому плані. Зліва вгорі вказано знак Пертського монетного двору – «P».

На нижній монеті зображений тигр, що велично лежить на скелях. Зліва вказано знак Пертського монетного двору – «P».

Read more
Деталі товару
pb20000122

Характеристики

Серія
Рік миші
Країна
Тувалу
Метал
Срібло
Номінал
4 x 1 доллар
Рік
2022
Вага монети, гр
124.52 (31.13)
Проба
9999
Вага металу, oz
4 (1)
Валюта
Долар Тувалу
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Інші форми
Гурт
Гладкий
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Тувалу
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
1500
Діаметр, мм
54,2
Товщина, мм
4
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua