×

Срібна монета 2oz Коала 2 долара 2018 Австралія

62.26g / 999 / 2oz / капсула

Read moreShow less
3 150,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0266
Опис

Срібна монета в 2 унції від Пертського монетного двору в Австралії відображає найвідомішого сумчастого Австралії – коалу. Ця серія є продовженням успішної срібної інвестиційної монети «Коала» Пертського монетного двору в 1 унцію. Це перший рік випуску даної серії. Сумчастий ведмідь коала живе в східній і південній частинах Австралії. Хоча вони ні в якій мірі не пов'язані з ведмедями, слово «ведмідь» додається до їхньої назви, оскільки вони мають особливий вигляд плюшевого ведмедика. Назва «Коала» походить від слова корінної австралійської мови, що означає «ведмідь, який не п'є». І насправді, коали рідко п'ють воду, тому що більшу частину необхідної рідини вони отримують зі свого основного джерела їжі – листя евкаліпта. Вони виростають від 60 до 90 см і характеризуються коротким чорним носом і великими пухнастими вухами. Цікавим в коал є їх здатність засновувати свою дієту на евкаліптовому листі, яке в цілому є досить токсичним для більшості ссавців і містять мало корисних поживних речовин. Зважаючи на своєрідну дієту з низьким вмістом енергії, коали сплять по 17-20 годин на добу.

На аверсі, вкритому радіальними лініями, зображення Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Яна Ранк-Бродлі (Ian Rank-Broadley – «IRB»), навколо якого уздовж канта по колу викарбувана легенда: «ELIZABETH II» (Єлизавета II) і «AUSTRALIA» (Австралія). Також внизу вказані вага «2 oz» (2 унції), проба «9999», назва металу «Ag» (срібло), рік випуску «2018» і номінал монети – «2 DOLLARS» (2 долари).

На реверсі, вкритому радіальними лініями, зображення коали, що сидить на гілці дерева, з маленьким дитинчам на спині. Справа буква «Р» – символ Пертського монетного двору. Також внизу розташовані ініціали гравера – «AH» (Алейша Ховарт).

Read moreShow less
Детальніше про товар
0266

Характеристики

Серія
Коала
Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2018
Вага монети, гр
62,26
Проба
9999
Вага металу, oz
2
Валюта
Австралійський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
75000
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
6,42
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти