×

Срібна монета 1oz Пегас 1 долар 2017 БВО

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 850,00 ₴
В наявності
Артикул:
0209
Опис

Перший випуск в популярній серії інвестиційних монет Пегас, викарбуваних від імені Британських Віргінських островів, – це приголомшлива срібна монета Пегас, на якій зображені Пегас і богиня Афіна. Пегас – одна з найвідоміших істот в грецькій міфології. Цей крилата кінь зазвичай зображується білого кольору і завжди вважався доброю і ніжною твариною. Протягом всього свого життя Пегас залишався загадковою істотою, що символізує божественне натхнення або подорож на небеса. В нагороду за його службу і вірність Зевс вшанував його особливим безсмертям, перетворивши його в сузір'я в останній день свого життя. Історія Пегаса починається, коли Персея відправляють вбити одну з трьох Горгон, Медузу, у якій замість волосся були змії які звиваються. Говорили, що будь-хто, кому пощастить глянути на її обличчя, перетвориться на камінь. Бог Гермес і богиня Афіна прийшли на допомогу Персею з особливими дарами, включаючи щит, який Персей використовував як дзеркало, щоб він не дивився прямо на Медузу. Коли Персей відтяв голову Медузу, кажуть, що Пегас народився з крові Горгони. Багато хто хотів зловити Пегаса, але ніхто не міг придумати, як приручити таку чудову істоту.

На аверсі зображення Її Величності Королеви Єлизавети II, що використовується виключно Pobjoy Mint. По колу розміщено написи – «BRITISH VIRGIN ISLANDS», «QUEEN ELIZABETH II», «2017». Під зрізом портрета Єлизавети II – «PM».

На реверсі зображені чудовий крилатий кінь Пегас і богиня Афіна на матовому тлі. Афіна тримає спис у лівій руці, а в правій руці – золота вуздечка, якою приручили Пегаса. Під зображенням розташовані написи – «Ag.999 1 OUNCE» і нижче півколом – «1 DOLLAR». Також у задніх ніг Пегаса знаходиться особистий знак – «P».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0209

Характеристики

Серія
Пегас
Країна
Віргінські острови
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2017
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Віргінських островів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
Віргінські острови
Монетний двір
Монетний двір Побджой (Pobjoy Mint Ltd)
Тираж, шт
50000
Діаметр, мм
38,7
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
6 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти