×

Срібна монета 1oz Діва 5 доларів 2021 Токелау

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 300,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0479r
Опис

Ця срібна монета 2021 року вагою 1 унція є частиною серії зодіаку з країни Токелау, на якій зображений знак зодіаку Діва. Люди, народжені з 23 серпня по 22 вересня – Діва. Одна з рис народжених під цим знаком – відданість і працьовитість. Правляча планета – Меркурій, а стихія – Земля. Відносячись до земного знаку, ці люди практичні, вони цінують комфорт і достаток. При будь-якому виборі керуються реальними цілями і запитами, які не розпорошуючись на далекі фантазії. У Дів дуже сильно розвинена любов до чистоти і порядку в усьому: зовнішній вигляд, своєму будинку, власних думках. Вони схильні поділяти навколишній світ на категорії, сортувати людей за ступенем порядності, оптимізувати побут. Вам здається, що Діва – божевільний контрол-фрік, бо вдома у неї немає ні пилинки, а чашки повернені ручками в одну сторону? Можливо, вам це здається чимось дивним, але Діва робить це за інерцією, не докладаючи особливих зусиль.

На аверсі всередині витонченого візерунка зображений портрет Її Величності королеви Єлизавети II, роботи Ієна Ренк-Бродлі (Ian Rank-Broadley), а під ним національний символ Токелау – рибальська сумка Тулума і нижче напис – «TOKELAU MO TE ATUA» (Токелау для Бога) , що відсилає до впливу християнства в Токелау. Над портретом півколом розміщені написи – «~ ELIZABETH II ~ TOKELAU 2021 ~», а внизу у два рядки – «1 oz 999 SILVER FIVE DOLLARS».

На реверсі зображено Діву, символ цього знака. Напис – «VIRGO» знаходиться над дівчиною, а над написом – графічний символ Діви. Уздовж обода монети розташовані зображення 12 зодіакальних сузір'їв.

Read more
Деталі товару
0479r

Характеристики

Серія
Знак зодіаку
Країна
Токелау
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Токелау
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Токелау
Монетний двір
9Fine Mint
Діаметр, мм
38,6
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua