×

Срібна монета 1oz Американський Орел "Герб України" 1 долар 2022 США

31.13g / 999 / 1oz / капсула/Сертифікат/футляр

Read more
Limited special offer
14 000,00 грн. 16 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0846rm
Опис

Ця приголомшлива срібна монета American Eagles вагою 1 унцію присвячена Україні. На монеті «Герб України» викарбовано стилізований герб України, вона постачається у футлярі разом із сертифікатом автентичності. Монета має чорне рутенієве покриття. Обмежений тираж лише 100 штук по всьому світу. Як сотні років тому, так і сьогодні щит та меч уособлюють відважність, мужність, справедливість та впевненість в собі. З історії відомо, що з найдавніших часів символ тризуба шанувався як своєрідний магічний знак, оберіг. Відомий на українських землях з II ст. Існує до 30 теорій походження і значення тризуба, на приклад: сокіл, якір, символ триєдинства світу тощо. За часів Київської Русі тризуб був родовим знаком Рюриковичів. 25 лютого 1918 року в Коростені Українська Центральна Рада прийняла Тризуб за офіційний герб УНР. З 22 січня 1919 року згідно з законом про Злуку Тризуб став використовуватися і як герб Західної області УНР. Залишався він гербом гетьманської держави П. Скоропадського, а також Директорії. Сучасний герб держави Україна було затверджено 19 лютого 1992 року. Державний герб України графічно красивий, лаконічний, самобутній – а головне стародавній. Ставши Державним Гербом сучасної України тризуб символізує спадкоємність традицій нашої території. Тризуб фактично означає історичний зв’язок нинішньої України із Київською Руссю.

На аверсі монети, на тлі прапора України, поміщено стилізований герб України розташований на щиті, а середнє вістря Тризуба виконане у формі меча вістрям догори. Під щитом знаходяться два схрещені мечі вістрям донизу. Вгорі півколом розміщено напис – «LIBERTY» (СВОБОДА). Внизу вказано рік випуску монети – «2022».

На реверсі зображений орел, що заходить на посадку і несе гілку дуба, ніби збирається додати її в гніздо. Ліворуч угорі півколом викарбовано слова – «UNITED STATES OF AMERICA» (Сполучені Штати Америки), а праворуч внизу – «• ONE DOLLAR • 1 OZ. FINE SILVER». Також праворуч, ближче до орла, півколом розміщено напис – «E PLURIBUS UNUM» (З багатьох єдине).

Read more
Деталі товару
0846rm

Характеристики

Серія
Україна
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2022
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар США
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Вест-Пойнта (США)
Тираж, шт
100
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua