×

Срібна монета 1oz Африканський Леопард 5 седі 2019 Гана

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 700,00 ₴
В наявності
Артикул:
0243
Опис

Ця лімітована срібна монета з Республіки Гана є третім щорічним випуском із зображенням сильного і хитрого африканського леопарда. Цей третій випуск показує красивого африканського леопарда крупним планом, чітко формулюючи кінцеві деталі, які визначають потужну, але приховану природу цієї істоти. Єдиний у своєму роді аверс має надзвичайно текстуровану поверхню, що імітує красиві плями або «розетки» африканського леопарда. Леопард – витончена тварина з подовженим тілом, відносно короткими ногами і довгим хвостом. Після лева це наступна за величиною африканська кішка з середньою масою тіла від 60 до 70 кг і висотою близько двох третин метра в плечах. Леопарди в дикій природі можуть жити до 15 років. Леопарди, як правило, мають характерні темні плями, звані розетками, які створюють гарний візерунок на тлі їх світлої шерсті. Протягом всієї історії леопарди зображувалися в творах мистецтва, міфології і фольклорі в багатьох країнах. Тепер вони також широко використовуються в якості емблеми в спорті на більшій частині Африки.

На аверсі, на полі, що імітує малюнок шкури леопарда, викарбуваний портрет Її Величності королеви Великобританії Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі (Ian Rank-Broadley FRBS). Навколо портрета знаходяться написи – «ELIZABETH II», «2019», «REPUBLIC OF GHANA» і номінальна вартість – «FIVE CEDIS».

На реверсі зображений профіль леопарда крупним планом в заростях, оточений вихровим принтом. Написи: «AFRICAN LEOPARD», «1 OUNCE 999 SILVER».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0243

Характеристики

Країна
Гана
Метал
Срібло
Номінал
5 седі
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Ганський седі
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Африка
Виробник
Гана
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
13 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти