×

Срібна монета Переможний Талер 1871 Вюртемберг

16.67g / 900 / 0.4823oz

Read more
4 600,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
6054
Опис

Срібна монета Переможний Талер Вюртемберга випущений в 1871 Штутгартським монетним двором в ознаменування переможного завершення Франко-прусської війни. Гравер: Крістіан Шніцспан. Франко-прусська війна 1870-1871 - військовий конфлікт між імперією Наполеона III і німецькими державами на чолі з Пруссією, що домагалася європейської гегемонії. Війна, спровокована прусським канцлером О. Бісмарком і формально почата Наполеоном III, закінчилася поразкою і крахом Франції, в результаті чого Пруссія зуміла перетворити Північно-німецький союз в єдину Німецьку імперію. 18 січня 1871 року в Версалі Бісмарк і Вільгельм I оголосили про возз'єднання Німеччини. Мрія Бісмарка здійснилася - він створив єдину німецьку державу. До Імперії швидко приєдналися держави, що не входили до складу Північнонімецького союзу - Баварія і інші південнонімецькі держави.

На аверсі викарбувано правий профіль Карла I, як короля Вюртемберга навколо якого розташовано напис - «KARL KOENIG VON WUERTTEMBERG». По обрізу профілю знаходиться прізвище гравера - «C. SCHNITZSPAHN». Уздовж обода монети проходить намистовий обідок.

На реверсі викарбувано Ангел з пальмовою гілкою над військовими трофеями посеред яких два лаврові вінки з цифрами «1870» і «1871». Цифри позначають роки франко-пруської війни. Навколо Ангела знаходиться напис - «MIT GOTT DURCH KAMPF ZU SIEG UND EINIGUNG» (З Божою поміччю через боротьбу до перемоги і об'єднання). Внизу зліва знак гравера - «C. SCH. F.». Уздовж обода монети проходить намистовий обідок.

На гурті знаходиться напис - «*** XXX * EIN * PFUND * FEIN».

Read more
Деталі товару
6054

Характеристики

Країна
Німеччина
Метал
Срібло
Номінал
1 талер
Рік
1871
Вага монети, гр
16,67
Проба
900
Вага металу, oz
0,4823
Валюта
Талер
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Напис-Символи-Цифри (гладкий)
Cтан
Хороша
Походження
Європа
Виробник
Німеччина
Монетний двір
Штутгартський монетний двір
Тираж, шт
113674
Діаметр, мм
33
Товщина, мм
2,5
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua