×

Срібна монета Рік Кози 5 гривень 2015 Україна

16.72g / 925 / 0.5oz

895,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
4004
Опис

Монета введена в обіг 10 грудня 2014 року і входить в серію «Східний календар». Монета присвячена року Кози, одній з тварин східного календаря, який засновано на дванадцятирічному циклі Юпітера – найбільшої планети Сонячної системи. Народжені в рік Кози, зазвичай, ніжні, жалісливі і найчастіше спокійні люди. Вони дбайливі; їм подобається доглядати за іншими людьми. Люблять тишу і спокій. Отримують задоволення, перебуваючи в компанії людей, але більш комфортно себе почувають в стороні, ніж в центрі уваги. Їх м'який і добродушний характер став можливим через спокій в їх розумі. Людина, що народилася в рік Кози – творча і артистична, і, звичайно, потребує такої професії, яка надасть багато свободи дій. З іншого боку вони не дуже добре організовані, тому що поглинені в свої думки і уяву. Вони теплі люди, з добрим і люблячим серцем, легко прощають образи і не злопам'ятні. Ці якості роблять їх прекрасними особистостями в соціальних колах.

На аверсі монети вгорі викарбуваний Державний герб України під, яким півколом розміщено напис у два рядки – «НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ». В оточенні стилізованого рослинного орнаменту розташований номінал – «5 ГРИВЕНЬ». Внизу вказаний рік карбування монети – «2015», а також позначення металу, його проби – «Ag 925», маси в чистоті – «15,55» і логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети в оточенні стилізованого рослинного орнаменту зображено в лубочному стилі козу, око якої прикрашене кубічним оксидом цирконію блакитного кольору. Над цією композицією і під нею розміщено абрисні фігурки всіх 12 символів східного календаря.

Деталі товару
4004

Характеристики

Серія
Східний календар
Країна
Україна
Метал
Срібло
Номінал
5 гривень
Рік
2015
Вага монети, гр
16,72
Проба
925
Вага металу, oz
0,05
Валюта
Гривня
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Україна
Монетний двір
Монетний двір України
Тираж, шт
20000
Діаметр, мм
33
Товщина, мм
2,4
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua