×

Срібна монета 1oz Залізна Людина 1 долар 2018 Тувалу

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read more
2 500,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0065
Опис

Ця монета є четвертою монетою із серії Marvel Bullion, випущеної монетним двором Перта з різними персонажами Marvel. Залізна людина (англ. Iron Man); справжнє ім'я – Ентоні Едвард «Тоні» Старк (англ. Anthony Edward «Tony» Stark) – персонаж, видань Marvel Comics і їх адаптацій, створений письменником Стеном Лі, сценаристом Ларрі Либером і художниками Доном Хеком і Джеком Кербі; перша поява Залізної людини відбулася в коміксі Tales of Suspense в березні 1963 року. У первинному варіанті своєї біографії Тоні Старк, геніальний винахідник, чоловік Верналі Лодж і багатющий промисловець з репутацією плейбоя, страждає від поранення, отриманого ним у полоні, де його змусили розробити для терористів зброю масового ураження. Замість цього він створює високотехнологічний костюм-броню, за допомогою якого збігає з полону. Пізніше Старк покращує свою броню озброєнням і пристроями, створеними на базі ресурсів його компанії, і використовує обладунок, щоб захищати світ в образі Залізної людини, перший час приховуючи свою особистість.

На аверсі монети викарбовано портрет Її Величності королеви Великобританії Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі (Ian Rank-Broadley). Уздовж канта викарбувана легенда – «QUEEN ELIZABETH II», «1 DOLLAR», «TUVALU», «2018» і технічні характеристики металу – «1 oz 9999 Ag».

Реверс показує класичне зображення Залізної людини, готової до бою в своєму броньованому костюмі. Внизу в два рядки розміщено написи – «MARVEL» і «IRONMAN». Праворуч вздовж канта торгова марка американської компанії, що видає комікси «© MARVEL».

Read more
Деталі товару
0065

Характеристики

Серія
Комікси Marvel
Країна
Тувалу
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Тувалу
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Тувалу
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
50000
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
4
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua