×

Срібна монета 1oz Леопард 100 шилінгів 2019 Сомалі

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

1 275,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0147
Опис

Срібна інвестиційна монета Сомалі – Леопард. Це друга монета з зображенням леопарда з серії «Дика природа Африки». Ця велична тварина прикрашає реверс кожної монети, дизайн якої змінюється щороку. Карбування монети проводиться на Баварському державному монетному дворі. Велика кішка з витягнутим і трохи стислим з боків мускулистим тілом, округлою головою, довгим хвостом і середньої довжини кінцівками. Вуха короткі, закруглені, без «пензликів» на кінцях. Навіть якщо дитинчата стають незалежними, приблизно в 22 місяці, самка леопарда може продовжувати ділитися здобиччю зі своїм потомством, поки вони не стануть повністю самодостатніми. Перший науковий опис леопарда був зроблений Карлом Ліннеєм в його праці «Systema naturæ», під назвою Felis pardus. Починаючи з 1929 року, вид перенесений з роду Felis до складу роду Panthera.

По центру аверсу монети викарбовано герб Федеративної республіки Сомалі, на якому увінчаний стилізованою короною з п'ятьма зубцями облямований щит з п'ятикутною зіркою підтримують два звернених один до одного леопарда, що стоять однією лапою на переплетених стрічкою схрещених списах з двома пальмовими гілками. Вище герба півколом уздовж намистового обода розташовано назву країни-емітента «SOMALI REPUBLIC» (Республіка Сомалі), внизу – номінальна вартість «100 SHILLINGS» (100 шилінгів), ліворуч і праворуч – числа «20» і «19», що утворюють рік емісії монети «2019».

На реверсі зображено самка леопарда з дитинчам. Дитинча на задніх лапах лапает мати. Самка леопарда лежить на землі на тлі сонця, що заходить. По колу написи «AFRICAN WILDLIFE LEOPARD 1 oz Ag 999.9» (назва серії «Африканська дика природа», назва монети – «Леопард»; 1 унція срібла 999.9 проби).

Деталі товару
0147

Характеристики

Серія
Дика природа
Країна
Сомалі
Метал
Срібло
Номінал
100 шилінгів
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Сомалійський шилінг
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Африка
Виробник
Сомалі
Монетний двір
Баварський державний монетний двір (Німеччина)
Тираж, шт
30000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua