×

Срібна монета 1oz Леопард 100 шилінгів 2019 Сомалі

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 950,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0147g
Опис

Срібна інвестиційна монета Сомалі – Леопард. Це друга монета з зображенням леопарда з серії «Дика природа Африки». Ця велична тварина прикрашає реверс кожної монети, дизайн якої змінюється щороку. Карбування монети проводиться на Баварському державному монетному дворі. Велика кішка з витягнутим і трохи стислим з боків мускулистим тілом, округлою головою, довгим хвостом і середньої довжини кінцівками. Вуха короткі, закруглені, без «пензликів» на кінцях. Навіть якщо дитинчата стають незалежними, приблизно в 22 місяці, самка леопарда може продовжувати ділитися здобиччю зі своїм потомством, поки вони не стануть повністю самодостатніми. Перший науковий опис леопарда був зроблений Карлом Ліннеєм в його праці «Systema naturæ», під назвою Felis pardus. Починаючи з 1929 року, вид перенесений з роду Felis до складу роду Panthera.

По центру аверсу монети викарбовано герб Федеративної республіки Сомалі, на якому увінчаний стилізованою короною з п'ятьма зубцями облямований щит з п'ятикутною зіркою підтримують два звернених один до одного леопарда, що стоять однією лапою на переплетених стрічкою схрещених списах з двома пальмовими гілками. Вище герба півколом уздовж намистового обода розташовано назву країни-емітента «SOMALI REPUBLIC» (Республіка Сомалі), внизу – номінальна вартість «100 SHILLINGS» (100 шилінгів), ліворуч і праворуч – числа «20» і «19», що утворюють рік емісії монети «2019».

На реверсі зображено самка леопарда з дитинчам. Дитинча на задніх лапах лапает мати. Самка леопарда лежить на землі на тлі сонця, що заходить. По колу написи «AFRICAN WILDLIFE LEOPARD 1 oz Ag 999.9» (назва серії «Африканська дика природа», назва монети – «Леопард»; 1 унція срібла 999.9 проби).

Read moreShow less
Детальніше про товар
0147g

Характеристики

Серія
Дика природа
Країна
Сомалі
Метал
Срібло
Номінал
100 шилінгів
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Сомалійський шилінг
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Африка
Виробник
Сомалі
Монетний двір
Баварський державний монетний двір (Німеччина)
Тираж, шт
30000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
12 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти