×

Срібна монета 1oz Гепард 500 франків КФА 2019 Камерун

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 850,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0062g
Опис

Це випуск від монетного двору Скоттсдейла, випущений для Камеруну, із зображенням приголомшливогогепарда на тлі стилізованого прапора Камеруну. Камерун приєднується до Чаду, Гани та Конго в лінійці срібних злитків Скоттсдейла 0,999. Цим випуском Scottsdale Mint представляє свою другу інвестиційну монету, яка є законним платіжним засобом, які карбувалися для країни Центральної Африки – Республіки Камерун. Дуже різноманітна культура, етнічні групи, типи клімату і природні ресурси Камеруну, які часто називають «Африкою в мініатюрі», відображають в мініатюрі африканський континент. У Камеруні є одні з найбільш захоплюючих природних ландшафтних заповідників дикої природи, які тільки можна знайти на континенті. Ця дивовижна Центральноафриканська країна також є основним туристичним напрямком, пропонуючи одні з найбільш незайманих природних ресурсів, включаючи п'ять різних екологічних зон. У кожному з них є свої визначні пам'ятки: від густих тропічних лісів до саван, гірських хребтів і пляжів з білим піском Атлантичного океану.

У центрі аверсу викарбуваний герб Республіки Камерун, в який вписаний рік випуску монети – «2019». Зверху півколом розміщено назву країни-емітента – «REPUBLIQUE DU CAMEROUN», а знизу номінал – «500 FRANCS CFA».

Реверс зображує найшвидшу наземну тварину в світі, оточену не тільки його природним місцем існування, але і розташовану перед стилізованої версією прапора Камеруну. Прямі смуги під гепардом говорять нам про те, що він біжить повним ходом, можливо, він збирається атакувати здобич на відстані. Зліва півколом розміщені написи – «1 TROY OZ .999 SILVER».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0062g

Характеристики

Серія
Гепард
Країна
Камерун
Метал
Срібло
Номінал
500 франків
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Франк КФА
Збереження
На фото
Вид карбування
PL (Proof Like)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Африка
Виробник
Камерун
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
3,2
Упаковка
Так
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти